ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ
Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.
Back Головна

Підготовка до опалювального сезону 2023-2024 рр

Підготовка до опалювального сезону 2023-2024 рр.Відповідальні служби Вишневої міської територіальної громади розпочали підготовку до опалювального сезону 2023-2024 років відразу по закінченню  попереднього опалювального сезону. Ця практика застосовується кожного року, щоб максимально повно врахувати всі проблемні питання, недоробки, аварійні ситуації  попереднього сезону.

Вже 7 квітня 2023 року міський голова Ілля Діков видав розпорядження № 3/03-36 «Про створення комісії з підготовки житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури Вишневої міської територіальної громади до опалювального сезону 2023-2024 років».

До складу комісії увійшли керівники громади, керівники комунальних підприємств , державний інспектор з енергетичного нагляду Управління Деренергонагляду у Київській області, представник відділу з питань безпеки праці управління інспекційної діяльності у Київській області.

Комісія поставила завдання кожному комунальному підприємству, представникам керуючих компаній та відповідальним за роботу соціального сектора громади розробити та надати конкретні плани підготовчих робіт з визначенням відповідальних по напрямкам та графік виконання робіт з умовою виходу громади на вересень поточного року на 100 відсоткову готовність до зимового періоду.

Крім того, найбільш гострі та проблемні питання підготовки громади до умов осінньо-зимового періоду цього року, особливо з урахуванням ймовірних надзвичайних ситуацій в умовах агресії та терористичних атак проти України контролювалися міською комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Комісія з питань ТЕБ та НС, в межах своєї компетенції, приймала оперативні рішення, спрямовані на вирішення тих проблемних ситуацій, які виникали по ходу підготовчого сезону. Звіти підприємств про хід виконання планових робіт також надавалися на розгляд членів комісії з ТЕБ та НС.

Всю підготовчу роботу відповідальних осіб до непростого опалювального сезону 2023-2024 років безпосередньо контролював міський голова Ілля Діков.

Окрім технічних питань підготовки до нового сезону, особлива увага була приділена питанням додаткової підготовки до можливих перебоїв з енергопостачанням, організацією альтернативних можливостей реагування на аварійні та надзвичайні ситуації, створенню резерву паливо-мастильних матеріалів та резерву альтернативних джерел енергії на базі деревини.

Керівники нашої громади намагаються передбачити різні варіанти розвитку подій та розробити алгоритм дій для максимального зменшення негативного впливу надзвичайних ситуацій на життєзабезпечення громади, особливо в зимовий період.