ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ
Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.
Back Головна

Чи варто страхувати власне здоров’я?

Чи варто страхувати власне здоров’я?   Здоров’я не купиш ні за які гроші, але його можна застрахувати. Саме таку функцію виконує безліч страхових фірм і у кожної  з них є свої переваги та недоліки. Як серед цього розмаїття обрати одну та не помилитися? Спробуємо розібратися.   

Нещодавно у міську раду завітав заступник генерального директора товариства «Страхова компанія ОТЛ – Страхування» Олександр Капшук. Він поясним співробітникам виконкому суть процесу страхування та розповів про основні положення договору. Саме на прикладі цієї компанії, ми спробуємо пояснити основні аспекти процесу страхування.

Для початку ви повинні уважно ознайомитись із договором, впевнитись у законності страхової компанії, адже це говорить про її надійність.

З моменту підписання угоди з страховою компанією ви маєте право звернутися до медичних закладів внаслідок гострого захворювання, вперше виявленого хронічного захворювання, хронічного захворювання в стадії загострення, травми, отруєння та інших наслідків нещасного випадку.

Олександр Капшук також повідомив, що людина, яка підписала договір зі страховою компанією може лікуватися у будь-якому медичному закладі Українипроте є певна різниця: «Базовий медичний заклад (тобто, той, який знаходиться за місцем вашого проживання: Вишневе, Боярка) компанія авансує коштами. Ви приходите, показуєте посвідчення застрахованої особи і вас починають лікувати: гроші є на медикаменти, обстеження, харчування тощо. Якщо ви поїхали в обласну лікарню (не базовий медичний заклад), то вам треба платити, збирати документи, чеки і надавати їх страховій компанії. А ми в свою чергу забов’язуємося протягом місяця відшкодувати кошти у межах програми».

Тож, якщо ви лікувалися у небазовому медичному закладі, вам потрібно надати страховій компанії наступний перелік документів: довідку про «статус Застрахованої особи»; заяви на здійснення страхової виплати за страховим випадком, що стався; копії листа непрацездатності; копії витягу з історії хвороби; копії першої сторінки паспорту та сторінки з реєстрацією, копію індентифікаційного коду, касових та товарних чеків, в яких вказані перелік, кількість, вартість та дата придбання медикаментів.

Також Олександр Григорович окреслив позитивний момент колективного страхування: «Держава змушує платити всіх, а лікуються ті, кому потрібно». Ще він зазначив, якщо людина буде невдоволена страховою компанією, вона у будь-який час зможе розірвати угоду з нею: «Ми не змушуємо платити наперед, ви сплачуєте за місяць, і якщо щось не сподобалось, можете розірвати договір без будь-яких негативних наслідків для вас».

Окрім цього у договорі вказаний цілий перелік зобов’язань та обов’язків обох сторін угоди, які необхідно виконувати. Тож ознайомтесь уважно з ними, аби уникнути суперечностей. У разі порушення тієї чи іншої домовленості договір  вважатиметься недійсним. Є ще низка, через які угода може бути розірвана: всі вони зазначені у документі.

Тож цінуймо власне життя та здоров’я, адже ніяка страхова компанія не зможе убезпечити вас від тотальних наслідків власної необачності та халатності.