Одинадцятого грудня вишнівчани проводжали чотирьох військовослужбовців у зону проведення Антитерористичної операції. Аби підтримати чоловіків, було організовано збір коштів для придбання необхідного спорядження.
За підтримки міського голови Іллі Дікова та за ініціативи директора КП «Вишнівськтеплоенерго» Петра Трегуба був придбаний автомобіль Volkswagen, теплий одяг, продукти харчування, речі першої необхідності та медикаменти. Позаду машини майорів український прапор, на якому всі бажаючі могли залишити побажання та підписи. Ілля Валерійович запевнив військових, що вони завжди можуть звернутися за необхідною допомогою: «Звертайтеся у будь-який час. Ми готові допомогти чим можемо. Дякуючи міським організаціям, комунальним підприємствам та працівникам міської ради було придбано автомобіль та необхідні речі. Дякую, що вони відгукнулися».
Військові поїхали з Вишневого на двох машинах – другу придбали небайдужі вишнівчани, знайомі міських героїв. Як пояснив один із ініціаторів благодійної акції Петро Трегуб, деякі хлопці, які повертаються до зони АТО, працівники КП «Вишнівсьтеплоенерго» які розповіли чого їм не вистачає. «Хлопці, які приїхали у відрядження розповіли, що у них є лише тентований ЗІЛ, а їхні завдання на службі зазвичай пов’язані з частими роз’їздами. Вони пожалілися, що не вистачає м. Також взимку не комфортно їхати у ЗІЛу. Хлопці звернулися з проханням придбати їм необхідну машину», - розповів Петро Володимирович.
Після обіймів з рідними, вишнівські військовослужбовці сіли в автомобілі та поїхали захищати кордони нашої держави.
< Попередня | Наступна > |
---|