ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ
Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.
Back Головна

Очищення води від шкідливих бактерій

Очищення води від шкідливих бактерійНещодавно відбулося хлорування мереж міста посиленою дозою хлору.

Щороку влітку у Вишневому проводиться чистка резервуарів, після чого відбувається хлорування мереж міста. Хоча за правилами це має відбуватися два рази на рік. Але за словами начальника КП «Вишнівськводоканал» Василя Соїча, часте хлорування призводить до погіршення здоров’я мешканців.

Найперша причина хлорування водипідвищена температура повітря та землі, яка спричиняє збільшення бактерій у водопроводах.Хлорування є невід'ємним етапом водопідготовки. Хлор - це найпотужніший дезінфектор, завдяки якому вдається уникнути розповсюдження через воду низки небезпечних захворювань, таких як тиф, холера, дизентерія та інші.

Усунути хлор з води для використання можна перекип’ятивши її. Проте це не найкращий спосіб, тому що навіть після кип’ятіння залишаються токсичні хлорорганічні сполуки. Краще дати воді декілька годин відстоятися у відкритій ємкості, таким чином хлор випарується. Але все ж таки найкращий спосіб очищення води від хлорупобутові фільтри, які поглинають шкідливі домішки.

Відповідно до українських стандартів, вміст вільного хлору у водопровідній воді не повинен перевищувати 0,5 мг/л, зв'язаного хлору - не більше 1,2 мг/л.