Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Запит на отримання публічної інформації
Бюджет участі Вишневої міської територіальної громади
електронні петиції
Ставки місцевих податків та зборів на 2021 р.залишаються без змін детальніше тут

Офіційно

У Києво-Святошинської ДПІ ГУ ДПС у Київській області відбувся семінар-практикум

У Києво-Святошинської ДПІ ГУ ДПС у Київській області відбувся семінар-практикумДнями у Києво-Святошинської ДПІ ГУ ДПС у Київській області відбувся семінар-практикум для платників податків на тему:«Застосування РРО/ПРРОвсе що потрібно знати платникам. Алгоритм подання звітності з використанням сервісу Електронний кабінет платника.».

Податківці проінформували платників про актуальність та переваги подання звітності в електронному вигляді та можливості «Електронного кабінету».

Фахівці інспекції розповіли та на практиці продемонстрували, як користуватися Електронним сервісом, призначенням якого є надання платнику податків можливості реалізувати свої обов’язки та права у сфері оподаткування в режимі on-line. Зокрема, показали як заповнити та подати декларацію про майновий стан і доходи для використання права на податкову знижку.

Також вони розповіли присутнім про застосування реєстраторів розрахункових операції у 2021 році. Зокрема, звернули увагу платників на те, що з 1 січня 2021 року застосування РРО є обов’язковим незалежно від обсягу річного доходу для фізичних осіб-платників єдиного податку II-IV групи, які здійснюють діяльність за такими видами:

- реалізація технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту;

- реалізація лікарських засобів, виробів медичного призначення та надання платних послуг у сфері охорони здоров’я;

- реалізація ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.

Києво-Святошинська ДПІ ГУ ДПС у Київській області

Новини державних органів