Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Запит на отримання публічної інформації
Бюджет участі Вишневої міської територіальної громади
електронні петиції
Ставки місцевих податків та зборів на 2021 р.залишаються без змін детальніше тут

Офіційно

Громадянами Бучанського району задекларовано майже 2 млрд гривень.

З метою донесення до широкого кола громадян інформації щодо роз’яснення податкового законодавства та результатів діяльності податкової служби податківці Бучанського району тісно співпрацюють з регіональними засобами масової інформації.

Звертаючись до населення через ЗМІ, податківці проводять роз’яснювальну роботу щодо необхідності добровільного виконання громадянами своїх конституційних обов’язків. Нещодавно  начальник Бучанського відділуподатків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Київській області Ігор Дмитрієв зустрівся з головним редактором газети «Бучанські новини» Іриною Левченко.

Під час спілкування посадовець розповів журналісту , що заІ півріччя2021 року громадянами Бучанського району подано 2252декларації про майновий стан і доходи за 2020рік.

Згідно з поданими деклараціями, громадянами задекларовано  1970339,0 тис.грн. одержаних доходів та нараховано до сплати до місцевого бюджету податку з доходів фізичних осіб (ПДФО) 31810тис.грн. та сплачено 25168тис.грн. Військового збору задекларовано 4348тис.грн. та сплачено 2939тис.грн. Подано 120декларації про майновий стан і доходи платниками, дохід яких перевищує 1 млн.грн., задекларовано1453709тис.грн., військового збору задекларовано 2721тис.грн.

Правом на податкову знижку скористалися 965громадян,  задекларована сума податку на доходи фізичних осіб до повернення становить 4906тис грн., повернуто713громадянам з бюджету 3646  тис.грн.

Крім того Ігор Дмитрієв нагадує громадянам, що для отриманняподаткової знижки за 2020рікнеобхіднодо  31 грудня поточного року включноподати до податковихорганів за місцемреєстраціїдекларацію про майновий стан та доходи разом з підтверджуючими документами.

Як правильно заповнити декларацію можна переглянути у відеоуроці №1, який розміщено на вебпорталі ДПСУкраїниза посиланням:

https://tax.gov.ua/media-tsentr/videogalereya/videouroki/5977.html.

 

Бучанський  сектор організації роботи.

Новини державних органів

Податкова повідомляє