Відкрито пункти утилізації хвойних дерев

Відкрито пункти утилізації хвойних дерев

У Вишневій міській громаді відкрили пунк...

Рекомендації населенню щодо укриття у захисних спорудах

Рекомендації населенню щодо укриття у захисних спорудах

З метою організації захисту населення в ...

Шановні мешканці Вишневої міської громади!

Шановні мешканці Вишневої міської громади!

Від щирого серця вітаю вас із новорічним...

Презентація історичного фотоальбому «Незабутня  історія»

Презентація історичного фотоальбому «Незабутня історія»

Відбулася презентація історичного фотоал...

Привітання міського голови Іллі Дікова з Різдвом Христовим!

Привітання міського голови Іллі Дікова з Різдвом Христовим!

Щиро вітаю мешканців Вишневої міської гр...

Засяяли новорічні ялинки у Вишневій міській громаді

Засяяли новорічні ялинки у Вишневій міській громаді

З 19 грудня розпочалася низка зимових св...

Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Запит на отримання публічної інформації
Бюджет участі Вишневої міської територіальної громади
електронні петиції
Гідність 2021

Офіційно

Бучанський район: проведено робочу зустріч з керівництвом міської територіальної громади

Бучанський район: проведено робочу зустріч з керівництвом міської територіальної громади30 листопада керівництвом Бучанського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області проведено робочу зустріч з головою Вишневої міської територіальної громади. Темою для обговорення стало декілька нагальних питань:

- про належну організацію роботи щодо удосконалення цивільного (протипожежного) захисту, формування єдиних підходів до реалізації заходів цивільного захисту на базовому рівні органу місцевого самоврядування, надання відповідної методичної допомоги територіальним громадам. До керівництва громади було доведено основні принципи перебудови системи цивільного захисту та першочергові завдання в частині побудови якісно нової, ефективної та орієнтованої на європейські стандарти системи цивільного захисту на місцевому рівні.

- окреслення основних напрямків із посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення громади, підпорядкованих закладів, в частині запобігання пожеж в приватному житловому секторі громадян, здійснення профілактичних рейдів, розміщення інформації в місцевих ЗМІ.

Також в ході зустрічі керівництвом районного управління організовано проведення опитування представників органу місцевого самоврядування, на тему популяризації, розвитку добровільної та місцевої пожежної охорони, обговорено шляхи та методи розповсюдження агітаційних матеріалів стосовно розвитку добровільної та місцевої пожежної охорони, зокрема шляхом їх розміщення в мережах куточків з питань цивільного захисту, в місцях масового перебування людей, на підприємствах, установах та організаціях.

Другим етапом візиту до міської ради, стала зустріч з заступниками міського голови, керівниками відділів, секторів освіти, цивільного захисту та  соціального захисту населення. Керівництво районного управління акцентувало увагу на запобіганні пожеж в житловому секторі громадян, в першу чергу соціально незахищених верств населення, багатодітних сімей, одиноких людей похилого віку та тих, хто опинився в скрутному життєвому становищі. Представники ДСНС надали методичну допомогу з посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи та запевнили в тісній співпраці щодо запобігання загибелі громадян в першу чергу дітей.

ГУ ДСНС України у Київській області

Новини державних органів

Податкова повідомляє