Відбулася чергова сесія Вишневої міської ради

Відбулася чергова сесія Вишневої міської ради

11 серпня 2022 року під головуванням міс...

Діти допомагають ЗСУ

Діти допомагають ЗСУ

Діти Вишневої міської громади взялися за...

Вишнівчани влаштували толоку в укритті

Вишнівчани влаштували толоку в укритті

У суботу 27 липня близько 50-ти дорослих...

Вишнівчанин виборов бронзу на чемпіонаті світу

Вишнівчанин виборов бронзу на чемпіонаті світу

У липні 2022 року у Фінляндії пройшов че...

День Української Державності

День Української Державності

28-го липня 2022 року Україна відзначати...

Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.
Запит на отримання публічної інформації
Бюджет участі Вишневої міської територіальної громади
електронні петиції

Офіційно

Навчання без бар’єрів

До ініціативи першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів», долучився ЗДО «Яблунька» Вишневої міської ради. Тут створений безбар’єрний простір та комфортні умови для інклюзивного навчання.

ЗДО «Яблунька» відкрили у 2020 році після будівництва нового корпусу та реконструкції старого корпусу. В закладі для дітей з інклюзією обладнано пандуси, кнопки виклику допомоги тощо.

Сьогодні тут працює 6 груп, де отримують дошкільну освіту 13 дітей з особливими освітніми потребами. Головною метою створення інклюзивних груп є забезпечення рівного доступу до дошкільної освіти, враховуючи індивідуальні особливості дітей з різними потребами.

За словами директора Алли Парфеси, з дітьми працюють команди психолого-педагогічного супроводу, куди входять такі спеціалісти: директор, вихователь-методист, вихователі, асистенти вихователя, логопеди, дефектологи, психологи, інструктори з фізкультури, музичні керівники, медичні сестри, соціальний педагог, батьки вихованців.

В садочку обладнана ресурсна кімната, яка використовується для здійснення корекційно-розвивальної роботи з дітьми. Вона обладнана спеціалізованою матеріальною базою, яка постійно оновлюється. Для дітей розроблені індивідуальні програми розвитку, тобто ведеться відповідна планова робота, за участю батьків, яка спрямована на розвиток мовлення, емоційно-вольової та когнітивної сфери, а також для підтримки фізичного здоров’я дошкільників.

Колектив ЗДО «Яблунька» Вишневої міської ради створює всі умови для забезпечення толерантного середовища, що спрямоване на комфортне перебування дітей з особливими освітніми потребами в дитячому колективі.

Новини державних органів

Податкова повідомляє