Святкуємо День міста у новому форматі

Святкуємо День міста у новому форматі

Цьогоріч у Вишневому не буде масштабних ...

Будівництво Крюківщинської школи

Будівництво Крюківщинської школи

Домовилися про координацію зусиль для то...

Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Запит на отримання публічної інформації

Бюджет участі м Вишневе

електронні петиції
Гаряча лінія Департаменту охорони здоров'я КОДА
(045) 631-00-46
Ставки місцевих податків та зборів на 2021 р.залишаються без змін детальніше тут

Офіційно

Будівництво Крюківщинської школи

Будівництво Крюківщинської школи  Домовилися про координацію зусиль для того, щоби залучити фінансування з бюджетів вищих рівнів.

Міський голова Вишневого Ілля Діков, сільський голова Крюківщини Андрій Кріпак та депутат обласної ради Микола Ляшенко провели зустріч із підрядниками, які займаються будівництвом нового корпусу Крюківщинської школи.

Будівництво розпочалося якраз два роки тому – у вересні 2018 р. Стіни, фасад, дах та вентиляція нового корпусу вже готові. Залишилися, здебільшого, внутрішні роботи та устаткування. Заплановано, що нові приміщення школи будуть вводитися в експлуатацію поступово – в три черги. Перша – це, власно, новий корпус із шкільними кабінетами. Друга – ще один корпус з їдальнею та спортзалом. Третя – реконструкція старої будівлі.

Мер Вишневого, сільський голова та депутат обласної ради домовилися про координацію зусиль для того, щоби залучити до будівництва фінансування з бюджетів вищих рівнів.

Нагадаємо, що цього року Вишневе та Крюківщина об’єднуються в одну територіальну громаду. За новою реформою по децентралізації, громади отримують більше ресурсів та повноважень для вирішення соціальних, інфраструктурних та комунальних питань.

Новини державних органів

Новини