ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ
Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

На Бучанщині відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо декларування доходів громадян, отриманих протягом 2022 року

На Бучанщині відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо декларування доходів громадян, отриманих протягом 2022 рокуДнями у Бучанському відділі податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління оподаткування  фізичних осіб ГУ ДПС у Київській області відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Новації податкового законодавства в умовах воєнного стану. Особливості кампанії «Декларування громадян-2023рік. ».

На запитання громадян відповідала начальник відділу Тетяна Єфременко.

Під час «гарячої лінії» фізичних осіб цікавили  різні питання, зокрема щодо випадків коли потрібно обов’язково подати податкову декларацію  про майновий стан і доходи. Відповідаючи на запитання,Тетяна Єфременкорозповіла, що до таких випадків належать: отримання окремих видів доходів від податкових агентів, що не підлягають оподаткуванню при виплаті, але не звільнених від оподаткування; отримання доходів від особи, яка не є податковим агентом (спадщина, подарунки, від оренди майна іншій фізичній особі, доходи від операцій з продажу (обміну) рухомого та нерухомого майна); отримання іноземних доходів.

Також поінформувала, що платники податків можуть обрати зручний для себе спосіб подачі податкової декларації про майновий стан і доходи: особисто або уповноваженою на це особою, надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення, засобами електронного зв’язку в електронній формі.

Під час спілкування громадяни отримали вичерпні відповіді на всі запитання.  

Бучанський відділ податків і зборів з фізичних осіб

 та камеральних перевірок ГУ ДПС у Київській області