Чергова зустріч з платниками податків на Бучанщині

Чергова зустріч з платниками податків на БучанщиніДнями  заступник начальника Бучанського відділу по роботі з податковим боргом управління по роботі з податковим боргом ГУ ДПС у Київській області Петро Хакало провів «круглий стіл» з представниками підприємств Бучанького району на тему: «Погашення податкового боргу та заборгованості з єдиного внеску».Під час зустрічі учасники обговорили нагальні питання та спільні методи роботи, спрямовані на скорочення податкового боргу платниками податків, що забезпечить наповнення місцевих бюджетів такими необхідними ресурсами фінансування. В ходіподальшого спілкування платників проінформовано щодо удосконалення процедури погашення податкового боргу нормами Закону України від 03.11.2022 №2719-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України щодо приватизації державного та комунального майна, яке перебуває у податковій заставі, та забезпечення адміністрування погашення податкового боргу», зокрема, за рахунок змін, внесених до функцій контролюючих органів, до положень, які регулюють приватизацію державного і комунального майна, що перебуває у податковій заставі, та виключення норми, відповідно до якої для платників податків та контролюючих органів зупинявся перебіг строків, визначених законодавством для здійснення заходів з погашення податкового боргу платників податків - суб'єктів господарювання, які мають можливість своєчасно виконувати податкові обов'язки, та/або визначення грошових зобов'язань згідно із статтею 116 Податкового Кодекс.

Під час зустрічі заступник начальника відділу відповів на численні питання присутніх та порекомендував підписатися на офіційні сторінки ДПС у мережі Фейсбук та Телеграм, а також слідкувати за новаціями на сайті Головного управління ДПС у Київській області https://kyivobl.tax.gov.ua/.

Бучанський відділ по роботі з податковим боргом  ГУ ДПС у Київській області