До Дня захисників і захисниць України Київська ОВА презентує фотопроект “Область героїв”Виставка “Область героїв” приурочена до 14 жовтня – Дня захисників і захисниць України, Дня українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці та 80-річчя створення УПА.

Метою фотопроекту є підтримка та популяризація місцевих героїв Київщини, що брали участь в обороні регіону від російської навали.

На виставці представлені герої з різних районів та територіальних громад області, які брали участь в обороні регіону і/або продовжують давати відсіч ворогу на сході чи півдні України і зараз. Разом із фотографією захисника розміщена також коротка біографічна довідка та інформація про деталі бойового шляху захисника.

Виставка розміщуватиметься на пасажирських залізничних вокзалах Київської області.

Фотопроект реалізується в партнерстві з АТ “Укрзалізниця”.