Відпрацювання с. Крюківщина

Відпрацювання с. Крюківщина11 листопада рятувальниками Бучанського району проведено профілактичне рейдове відпрацювання с. Крюківщина Вишневої міської ради. Метою даного заходу є попередження пожеж та недопущення загибелі на них людей, мінімізація економічних втрат від пожеж, привернення уваги громадськості до дотримання вимог пожежної безпеки в побуті, проблеми пожеж у екосистемах, правил поведінки на водних об'єктах та при виявленні вибухонебезпечних предметів.

В ході заходу проведено обхід домоволодінь осіб та надано рекомендації щодо проведення ремонтних робіт пічного опалення та електрогосподарства.
Також було наголошено на забороні спалювання залишків сухої рослинності та сміття та адміністративній відповідальності у разі вчинення цих порушень. Під час рейдового відпрацювання розповсюджено листівки на відповідну тематику.