Розмір шрифту

Людям із порушенням зору
ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ
Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.
Back Головна

У Вишневій міській громаді відбулося вручення нагороди "Меценат" від історико-краєзнавчого музею громади

Започаткована відзнака названа на честь давньоримського покровителя мистецтв. Із давніх часів меценатами називають людей, які підтримують творчий напрямок та жертвують власні вартісні зібрання речей. У нашій громаді теж є мешканці, які віддали цілі особисті колекції, що мають історичну цінність у теперішньому часі, а тим паче будуть реліквіями у майбутньому.

Нагрудний знак "Меценат" від КО "Вишневий історико-краєзнавчий музей" має золоту, срібну та бронзову ступінь. Її визначає та присуджує науково-методична рада музею.

Відзнаку було вручено громадянам Вишневої МТГ: Володимиру Атаманюку, Івану Гаврилюку, Валерію Гомановському, Миколі Мігаю, Галині Мусі, Антоніні Натоці, Владиславу Ноздрі, Євгенію Пантелю, Олексію Поліщуку, Миколі Середюку, Володимиру Чернію.

Кожен із нагороджених зробив значний внесок у розвиток музею та розширення його колекцій. Серед поповнень музею значна кількість колекційного фарфору, скіфські прикраси, ткацький станок 19 ст,

велика колекція вишиванок, рояль родини Мігай, на якому грав видатний композитор Ігор Стравінський.

Для людей, які все життя збирали унікальні предмети, важливо аби їхня справа жила далі і дійшла до наступних поколінь. Адже це не просто речі, а уособлення історії рідного краю та всієї країни.

На сьогодні історико-краєзнавчий музей діє у рамках Програми розвитку музейної справи 2021-25 рр.Вишневої територіальної громади.

Сподіваємось, що у скорому майбутньому колекції будуть представлені у рідних стінах музею.

Вручення відзнак відбулось у КЗ "Публічна бібліотека" Вишневої міської ради