ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ
Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Рік незламності - ми вистояли, щоб перемогти

Рік незламності - ми вистояли, щоб перемогтиОсь вже рік як Україна переживає найскладніше випробування в історії своєї незалежності. 365 днів «лютого». І кожен з них сповнений запеклої боротьби за право на існування та неймовірної віри у Перемогу. Саме ця потужна віра у власний народ допомогла і нам, вишнівчанам і крюківщинцям та вимушено переселеним до нас громадянам, протриматись ці 12 місяців.

Спочатку ми відчували страх за наших близьких, потім він кристалізувався у лють, у єдність наших справ, у зухвале протистояння ворогу, у відчайдушне відстоювання нашої рідної землі. І хоча ворога ще не здолано вщент, але перший етап Перемоги, без сумніву, за нами – ми навчились мужньо та зосереджено долати неймовірно важкі перешкоди разом!

Ми протримались, коли ворог був на підступах до нашої громади, ми навчились жити в умовах енергетичної кризи і зберегли світло у наших серцях в умовах цілковитої темряви.

Задля забезпечення у ваших домівках усіх комунальних благ безперервно триває посилена робота. Важливі об’єкти критичної і соціальної інфраструктури громади ми забезпечили генераторами. Щоденно працює Центр надання соціальних послуг, Служба у справах дітей і сім’ї, Центр надання адміністративних послуг, РАЦС, військово-обліковий стіл, Вишнівська міська лікарня.

У громаді було відкрито 6 Пунктів Незламності − місце вашої безпеки під час тривалого відключення електроенергії чи тепла, в яких є цілодобово світло, тепло, вода, інтернет, живлення для мобільних пристроїв, аптечки, печиво, чай, кава, місця для відпочинку.

Проводяться культурно-патріотичні заходи для дітей, враховуючи сигнали повітряної тривоги.

Ми всі тут на місці працюємо кожен на своєму напрямку і прагнемо перемоги.

Дякую кожному з вас, дорогі мешканці рідної громади, за вашу сміливість та вклад у відстоювання України на полі бою, на волонтерському напрямку, на ваших робочих місцях. Кожна добра справа на благо держави – це фундамент нашої Перемоги.

Ми всі разом пліч-о-пліч непохитно наближаємо день, який чекає вся нація з 2014 року. Ми пам'ятаємо кожного Героя, який поліг на полі бою за нашу незалежність і свободу.

Вірю, що скоро звершиться найбажаніше - День Перемоги України.