Відбулася чергова сесія у нашій громаді

Відбулася чергова сесія у нашій громадіЧергова ХХІ сесія Вишневої міської ради VIII скликання відбулася 16 лютого 2023 року під головуванням міського голови Іллі Дікова.

На сесії присутні депутати розглянули 15 основних та 20 земельних питань.

Депутати затвердили звіт про виконання бюджету Вишневої міської територіальної громади за 2022 рік, звіт про витрачання коштів резервного фонду бюджету Вишневої міської територіальної громади за 2022 рік, звіт про виконання Програми економічного, соціального та культурного розвитку Вишневої міської територіальної громади за 2022 рік, внесли зміни в ряд діючих міських програм.

Також депутати проголосували за взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, розташованого на території Вишневої міської територіальної громади для подальшого набуття права комунальної власності та за визначення споруд підземного простору Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа Вишневої міської ради Бучанського району Київської області (ДЮСШ)» у якості захисних споруд цивільного захисту – найпростіші укриття.