ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ
Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Роз'яснення щодо відключення електроенергії

Роз'яснення щодо відключення електроенергіїУ вівторок, 25 жовтня, до Вишневої міської ради завітали мешканці декількох будинків з вулиці Вітянської та Європейської з питанням нерегульованого відключення світла. Прийом громадян провів заступник міського голови Пантель Євгеній Петрович.

Мешканці поскаржилися на те, що відключення електроенергії відбувається не за графіком, оприлюдненим ДТЕК, і тричі на день, що унеможливлює дітям вчитися, а батькам працювати дистанційно. Разом з тим, у багатьох сусідніх будинках світло не виключали жодного разу.

Євгеній Пантель зазначив, що справді така ситуація зі світлом є і вона по всій Київській області. Приватне акціонерне товариство "ДТЕК Київські регіональні мережі" та Приватне акціонерне товариство "НЕК Укренерго"" пообіцяли відрегулювати і стабілізувати графік відключень протягом тижня для того, щоб не відключати постійно одні і ті ж будинки.

Механізм припинення енергопостачання автоматичний. Це означає що, коли надходить повідомлення про відключення однієї або декількох ліній споживачів від розподільної підстанції "Жуляни", відключення дільниць проходить в автоматичному режимі згідно обліку найбільш завантажених ланок споживачів.

"Органи місцевого самоврядування не мають права впливати на роботу приватних підприємств, але ми тримаємо постійний зв'язок зі спеціалістами даних підприємств і надаємо інформацію щодо нерегульованих відключень світла в нашій громаді. Також комунальні служби контролюють виключення вивісок, рекламних щитів, сітілайтів та інших засобів зовнішнього освітлення відповідно до розпорядження міського голови "Про запровадження спеціального режиму світломаскування на території Вишневої міської територіальної громади". Дякуємо усім підприємцям та керівникам великих промислових компаній, що працюють на території нашої громади, за відповідальне ставлення до режиму економії електроенергії. Мешканців просимо поставитися з розумінням до такої ситуації, бо вся країна опинилася під ворожими обстрілами, особливо об’єкти енергетичної інфраструктури" - зазначив заступник міського голови.