Вітаю учнів, батьків та освітян із Днем знань!

1 Вересня цього року радісне та сповнене надій, хоча й несе нам нові виклики. Радісне, бо діти мають можливість здобувати гідну українську освіту в нашій незалежній державі. Нові виклики - це та необхідна робота, яка була виконана і надалі проводиться для організації безпеки учнів та педагогів.

Цього року вже всі шкільні навчальні заклади нашої громади мають статус ліцеїв. Вони готові та відчиняються сьогодні для учнів у тих формах навчання, які відповідають рекомендаціям Київської обласної військової адміністрації, результатам опитування батьків і рішенням педагогічних рад навчальних закладів.

Бажаю учням спокійного цікавого навчання, фундаментальних знань та радісного безтурботного дитинства.

Щасливої дороги просторами знань!