Розмір шрифту

Людям із порушенням зору
ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ
Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.
Back Головна

Допомога від Уряду Естонії

Допомога від Уряду ЕстоніїСьогодні, 16 червня 2022 року, відбулася передача 5-х комфортабельних автобусів від Уряду Естонської Республіки до Вишневої міської територіальної громади Бучанського району Київської області.

Дана надзвичайно актуальна гуманітарна допомога відбулася завдяки координації зусиль Благодійного Фонду «Об’єднання іудейських релігійних організацій» і його засновнику Михайлу Заславському.

На захід у місто Вишневе приїхав Надзвичайний і Повноважний посол Естонської Республіки в Україні Каімо Кууска, перший заступник голови Бучанської районної військової адміністрації Максим Глушак, засновник Благодійного фонду «Об’єднання іудейських релігійних організацій» засновник Михайло Заславський.

«З великою повагою хочу подякувати нашим шановним гостям, які зробили нам дуже великий подарунок для Бучанського району, для Вишневої міської громади. На сьогодні ми бачимо цих 5 гарних автобусів, які будуть використовуватися в нашій громаді і районі, який потерпів немалі збитки у зв’язку з війною. Дякуємо народу Естонії!» – наголосив голова Вишневої міської громади Ілля Діков.

«Ви зараз аплодуєте мені, Естонії, Хюго (ред. представник Естонії, який опікувався передачею автобусів), але насправді ми маємо аплодувати вам. Ви, українці, зараз боретеся з російською агресією, боретеся на Сході, підтримуєте військових, які зараз там, і допомагаєте життю тривати тут на територіях, де немає, на щастя, військових дій.

Ми дуже горді тим, що Естонія може називати себе другом України. Я пишаюся тим, що в Естонії всі разом об’єднані в допомозі Україні – це Естонська Держава, це Уряд, приватні підприємці та звичайні люди. І ці чудові автобуси, які прибули з Естонії до вашої громади ми їх називаємо «хмарними» автобусами, власне, через колір, який подібний до неба.

Я тримаю в руках ці 5 ключів від кожного автобуса, які зараз передам вашій громаді» – зазначив Надзвичайний і Повноважний посол Естонської Республіки в Україні Каімо Кууска.

Під оплески мешканців, представників Виконавчого комітету Вишневої міської ради, громадських організацій, воїнів з територіальної оборони, ветеранів АТО і ООС Надзвичайний і Повноважний посол Естонської Республіки в Україні Каімо Кууска передав ключі голові Вишневої міської територіальної громади Іллі Дікову.

Слава Естонії!

Слава Україні!