Розмір шрифту

Людям із порушенням зору
ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ
Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.
Back Головна

Гуманітарна допомога поїхала на фронт

Гуманітарна допомога поїхала на фронтЗа підтримки міської влади та адміністрації ЗОШ №2 волонтери нашої громади протягом тижня збирали допомогу на фронт. Небайдужі мешканці Вишневого і Крюківщини приносили продукти харчування, ліки, засоби гігієни, солодощі, речі першої необхідності та інше. ГФ «Спецпідрозділ «Дельта» передали прапори.

Хлопці і дівчата з нашої громади захищають Україну в різних гарячих точках. Цього разу гуманітарна допомога і смачні сюрпризи від вишнівчан і крюківщинців поїхали в Ізюмському, Миколаївському та Сумському напрямах.

Допомогу передали через військових волонтерів і капеланів з ДУК УВЦ ХЄВ, які їздять на передову з 2014-го року.

Акцією «Підтримай ЗСУ» опікувалися наші волонтери з волонтерського центру "Мобілізація добра" Людмила Миколаївна та Литвин Лариса Миколаївна і люди, які долучаються до роботи центру в приміщенні ЗОШ №2.

«Волонтерський центр "Мобілізація добра" щиро дякує всім, хто взяв участь в акції «Підтримай ЗСУ». Ви найкращі! Адже відчуття міцного тилу підтримує наших захисників у тяжких умовах війни» - зазначила Людмила Миколаївна.

Також на фронт передали і маскувальні сітки, які плетуть дівчата з нашої громади з початку повномасштабного вторгнення росії.

«Ми відчули, що не можемо стояти осторонь, тому згуртувалися і вирішили допомагати всім чим можемо. Хочу подякувати своїм колегам-волонтерам Жестковій Тетяні, Волошко Ларисі, вчительці Ірині Павлівні, з якими ми з початку воєнних дій стали до плетіння маскувальних сіток і військових маскувальних костюмів. До нас приходили допомагати як молоді дівчатка, підлітки, так і люди поважного віку. Ми раді всім, всіх навчаємо. Тому, якщо хочете допомогти, запрошую вас до спортивної зали школи №2. Нам потрібні додаткові руки, матеріал для сіток і просто підтримка добрим словом» - повідомила Ольга Шевцова.

Разом ми - переможемо!

Слава Україні!