Шановні мешканці нашої громади!

Шановні мешканці нашої громади! Великдень - особливе свято для кожного християнина. Воно приходить разом з квітучою і теплою весною, наповнює людські серця добром і любов’ю, дарує надію і віру у світле майбутнє.

Зараз Україна та її громадяни переживають один з найтяжчих періодів – жорстоку війну. Але ми подолаємо лютого ворога, а свято Великодня, яке є символом перемоги життя над смертю, добра над злом неодмінно нам в цьому допоможе.

Нехай це величне свято принесе у ваші домівки радість та благополуччя. А у ваших сім’ях завжди панують злагода, мир та спокій.

Хай Господь збереже наших мужніх захисників, додасть сил і неодмінно поверне їх додому живими. А чудо Воскресіння Христового принесе світло, тепло і добро кожному мешканцю нашої громади, а нашій Україні − Перемогу!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою міський голова Ілля Діков