Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Різдвяні зустрічі у Вишнівській дитячій школі мистецтв

Різдвяні зустрічі у Вишнівській дитячій школі мистецтв Напередодні новорічних свят в затишному залі Вишнівської дитячої школи мистецтв відбувся традиційний звітний концерт під назвою «Різдвяні зустрічі».

На захід завітали заступник міського голови Олексій Поліщук, начальник відділу з питань торгівлі, освіти, культури, молоді та спорту Оксана Олексієнко, головний спеціаліст відділу культури Світлана Яременко та спеціаліст сектору соціального захисту населення Юлія Ворчило.

Усі присутні гості переконалися, що п’єси всесвітньо відомих виконавців під силу і учням Вишнівської дитячої школи мистецтв. Діти вражали голосом, різнобарвною грою на музичних інструментах: саксофоні, скрипці, сопілці, гітарі, синтезаторі, фортепіано, бандурі. Виконавці – неодноразові переможці численних Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів. Подарували святковий настрій викладачі і кращі випускники Школи мистецтв, які повернулися в заклад вже в якості працівників.

Від імені міського голови Іллі Дікова дітей привітав заступник міського голови Олексій Поліщук і передав новорічні солодкі подарунки.

«Дякую кожному виконавцю, викладачу і колективам за чудовий концерт, ми отримали «мажорний» настрій» - зазначив Олексій Поліщук.