Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Новий виїзд з Крюківщини до Києва: будівництво триває

Новий виїзд з Крюківщини до Києва: будівництво триваєАктивно продовжується будівництво автомобільної дороги від вулиці Одеська, с. Крюківщина через с. Гатне до вулиці Велика Кільцева у м. Києві.

Будівництво нової дороги розпочалося ще влітку. Вже третина дорожнього покриття заасфальтовано нижнім шаром асфальту.

«Ми активно працюємо над створенням якісного дорожнього покриття. Займаємося і облаштуванням з’їздів, зливових каналізацій, колодязів зливових каналізацій. Для посилення окремих ділянок автошляху із непридатним земляним полотном, ми стелимо геомембрану і влаштовуємо нижній шар із піску та щебенево-піщаної суміші С-5 та С-7. Завдяки застосуванню таких технологій, не просочуватиметься вода та триматиметься основа дорожнього полотна. Потім на цьому ж відрізку дороги вкладатимемо нижній шар із крупнозернистої асфальтобетонної суміші.» - повідомив представник підрядної організації «Амк Рем-Буд».

Новий виїзд розпочнеться на межі Крюківщини та Гатного, де завершується будівництво транспортної розв'язки і далі від вул. Одеської дорога пройде по вул. Прикордонній і виходитиме на вул. Велику Кільцеву у Києві.

В проєкті передбачено дві автомобільні полоси, вуличне освітлення, розмітка, зливова каналізація, тротуари.

Нагадуємо, що проєкт даної дороги розроблявся Крюківщинською сільською радою ще у 2020 році. В цьому році його внесено до Президентської програми «Велике будівництво». Замовником є Управління капітального будівництва Київської облдержадміністрації. Загальна довжина дороги 4,6 кілометрів, проєкт планується завершити у грудні 2022 року. Вартість даного будівництва складає 125 млн грн.