Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Капітальний ремонт вулиці Одеської у селі Крюківщина

Капітальний ремонт вулиці Одеської у селі КрюківщинаВ рамках проекту капітального ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення Крюківщина – Лісники продовжується реконструкція вулиці Одеської, що у селі Крюківщина.

Замовником даного проекту є Київська обласна державна адміністрація, а сам проект здійснюється за програмою Президента України «Велике будівництво».

Працівники підрядної організації завершують вкладати нижній і вирівнюючий шари асфальту, вже встановили поребрики, а на майбутній розв’язці та на паркувальних місцях - бортові камені. Також вони почали влаштовувати покриття (ФЕМ) на велодоріжці.

«Багато роботи вже зроблено. Хороша погода нам у цьому посприяла. Наступним етапом будуть тротуари, також ми облаштуємо освітлення на проїжджій частині, острівці безпеки, виїзди/заїзди з житлових зон. Завершимо увесь комплекс масштабних ремонтних робіт укладкою верхнього шару асфальтобетонного покриття по вул. Одеській»,– розповів представник підрядної організації «Амк рем-буд».

Капітальний ремонт вулиці Одеської планують закінчити до кінця цього року.