Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Відбулася сесія Вишневої міської ради

Відбулася сесія Вишневої міської ради Чергова сесія IХ сесії Вишневої міської ради VIIIскликання відбулася під головуванням міського голови Іллі Дікова.

Перед початком засідання Ілля Валерійович привітав та нагородив спортсменів громади, які здобули призові місця на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

На сесії присутні депутати розглянули 17 основних, 7 питання з голосу та 80 земельних питань. Зокрема, прийняли зміни до рішення «Про бюджет Вишневої міської територіальної громади на 2021 рік»; схвалили індикативні прогнози показників бюджету Вишневої міської територіальної громади на 2022-2023 роки та залучення кредиту НЕФКО для фінансування інвестиційного проекту «Підвищення рівня енергоефективності в громадських будівлях міста Вишневе».

Проголосували за внесення змін та доповнень до Програми по забезпеченню охорони публічного порядку, прав і свобод громадян та профілактики правопорушень, боротьби з тероризмом, злочинністю і зміцненням правопорядку та впровадження Програми «Поліцейський офіцер громади» Вишневої міської ради на території обслуговування Відділу поліції № 1 (м. Вишневе) Бучанського районного управління поліції ГУНП в Київській області на 2021-2025 роки.

Також було затверджено Екологічну програму розвитку Вишневої міської територіальної громади Бучанського району Київської області на 2021-2023 роки та питання Про розроблення Детальних планів територій земельних ділянок в селі Крюківщина.