У «Чебурашці» збудують новий корпус

У «Чебурашці» збудують новий корпусВідбулася нарада за участю представників Київської обласної державної адміністрації, Вишневої міської громади, генерального підрядника, проектної організації, керівництва дитячого садочку «Чебурашка».

На нараді обговорили організаційні питання підготовчих робіт до будівництва нового корпусу ДНЗ «Чебурашка» для дітей з особливими потребами. Плануються 3 інклюзивні групи обладнані з дотриманням всіх вимог чинного законодавства, норм та стандартів.

«Це один із перших дитячих садочків такого типу в Київській області. Ми впроваджуємо новітні стандарти інклюзивної освіти в життя нашої громади» - розповів радник Вишневого міського голови Георгій Майсурадзе.

Термін будівництва: 2021-2022 роки. Це спільне фінансування Державного фонду регіонального розвитку і Вишневої міської територіальної громади. Вартість будівництва – 46 млн.грн.