Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Представили начальника Управління освіти Вишневої громади

Представили начальника Управління освіти Вишневої громади Ним став Валерій Анатолійович Скочко, людина з досвідом роботи в освітній та управлінській галузях. Він двічі обирався міським головою м. Сквира, 5 років займав посаду першого заступника Боярського міського голови. За першою освітою Валерій Скочко – педагог, тривалий час викладав історію у Сквирському ліцеї. Його дружина також вчитель, читає українську мову та літературу.

Начальник новоствореного Управління освіти виступив перед керівниками педагогічних колективів – шкіл, позашкільних і дошкільних закладів. Він обговорив з ними питання, які потрібно вирішити найближчим часом, і попросив підтримки, оскільки період становлення нової освітньої системи очікує бути непростим.

Вишневий міський голова Ілля Діков, зі свого боку, представив Валерія Скочко як спеціаліста з великим досвідом і побажав успіхів в роботі.