ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ
Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Розбудова громади

Відбулося пленарне засідання чергової IVсесії Вишневої міської ради VIIIскликання.

На розгляд сесії було винесено 28 основних питань порядку денного, «різне» та близько 70 земельних питань.

Депутати одностайно підтримали внесення змін до рішення «Про міський бюджет Вишневої міської ради».

Підтримали рішення про звільнення деяких комунальних підприємств від сплати до міського бюджету коштів, отриманих від оренди нежитлових приміщень.

Підтримали створення комунального закладу «Публічна бібліотека Вишневої міської ради» та комунального підприємства «Муніципальна  безпека».

Депутати затвердили наступні положення:

-  Про заохочувальну відзнаку «Подяка міського голови»;

- про літературно-мистецьку премію Вишневої міської ради ім.В.Бабича та краєзнавчу премію ім.Вікентія Хвойки.

Затвердили міські програми: Програму розвитку інформаційно-комунікативної сфери Вишневої територіальної громади на 2021-2025 роки та Програму відзначення  державних та професійних свят.

Також затвердили положення про стипендії та грошові нагороди видатним спортсменам Вишневого та Кюківщини.

Затвердили безоплатне прийняття частини майна основних засобів та матеріально-технічної бази КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Києво-Святошинського районної ради»  від Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області у комунальну власність Вишневої міської ради.

У зв’язку зі зміною засновника, затвердили внесення змін у назви комунальних підприємств села Крюківщини та статути комунальних  підприємств, а також підприємств: «Центр сервісу «Єдине вікно»  «Крюківщина Спорт-Сервіс»; ЗДО «Барвінок»; «Редакції газети «Новини Крюківщини»».

Депутати надали згоду на списання з балансу комунальних підприємств  «Вишнівськтеплоенерго» та «Вишнівськводоканал» основних засобів у зв’язку з їх зношеністю.

Депутатами було підтримано і створено тимчасову комісію по забезпеченню захисту житлових прав мешканців  гуртожитків, що розташовані по вул.Освіти,5, Святоюріївська, 20, вул.Зелена,3.

Узгоджено ряд технічних питань, які стосуються реорганізації підприємств.