День Перемоги у Вишневому

День Перемоги у ВишневомуВідзначати День Перемоги у Вишневому розпочали традиційно – урочистості розпочалися біля Меморіалу Слави та продовжилися у новому парку Перемоги біля пам’ятника загиблим воїнам.

Священики Свято-Вознесенського храму відслужили молебень. Ветеранам подякував міський голова Ілля Діков. У своєму виступі він побажав їм здоров'я та довголіття: «Нехай у ваших домівках завжди панують мир і спокій, щастя вам й благополуччя. Вічна пам'ять всім полеглим захисникам».

Перед присутніми також виступили депутат Київської обласної ради Володимир Удовиченко, голова Організації інвалідів війни і ЗС Сергій Кот, ветеран Другої світової війни Сергій Жуковський.

Присутні вшанували пам'ять загиблих воїнів хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя меморіалів.

А також міський голова Ілля Діков разом із заступником Георгієм Майсурадзе поклали квіти до пам'ятника у сквері Небесна варта.

Свято продовжилося концертом організованим Вишневою міською радою, «Палацом культури і мистецтв». Свої прекрасні виступи подарували вишнівчанам артисти Академічного ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України. Під відкритим небом відбулася виставка артефактів та зброї часів Другої світової війни.