Депутати Вишневого одноголосно підтримали Меморандум про добровільне об’єднання територіальних громад

Депутати Вишневого одноголосно підтримали Меморандум про добровільне об’єднання територіальних громад Також на пленарному засіданні XXXVIсесії Вишневої міської ради VIIскликання затверджено звіт про виконання Програми економічного, соціального та культурного розвитку м. Вишневе за минулий рік. Зокрема, в ньому йдеться про те, що стосовно розвитку підприємництва, сума надходжень до бюджету від суб'єктів малого підприємництва за підсумками 2018 року склала 54408,7 тис грн. Зростання надходжень - на 38,3 %, у порівнянні з 2017 роком.

З метою більш ефективної роботи з теплопостачання житлового сектору, було проведено капітальний ремонт із заміною устаткування бойлерної по вул. Вітянській, 4. На що було використано близько 1 млн грн. Крім того, було проведено переоснащення ЦТП за адресою: вул. Європейська, 13, на суму 1373,5 тис грн. Також проведено заміну ділянки тепломережі по вул. Лесі Українки, на суму близько 1, 5 млн грн. «Вишнівськтеплоенерго» провело великий обсяг ремонтних і профілактичних робіт на обладнанні котелень і теплових мережах, гідравлічні випробування.

КП «Вишнівськводоканал» зробило капітальний ремонт РП -113 по вул. Промисловій, на яку використано 796 тис грн. бюджетних коштів. Підприємство виготовило проектно-кошторисну документацію та розпочало роботи з будівництва каналізаційної мережі по вул. Чорновола, на що використало 2,55 млн грн.

На благоустрій міста, доріг, тротуарів, капітальний ремонт прибудинкових територій житлового фонду КП «УКГ» використано 50,0 млн грн з міського бюджету. Близько 1,5 млн грн витрачено на ремонт дитячих і спортивних майданчиків. Біля 3,5 млн грн обійшовся місту ремонт світлофорних об'єктів. На капітальний ремонт мережі зовнішнього освітлення пішло 4,1 млн грн.

Капітальний ремонт житлового господарства обійшовся місцевому бюджету у 15218,1 тис грн, а благоустрій міста – 78785,7 тис грн.

Інвестиції в розвиток підприємств Вишневого склали 275324,6 тис грн.

 

Відділ інформації та зв’язківз громадськістю