У Вишневому вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

У Вишневому вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні 20 лютого - п’ята річниця розстрілів на Майдані. Це день увійшов у історію як День Героїв Небесної Сотні.

У Вишневому у сквері Небесної Варти відбувся мітинг-реквієм. Захід відвідали голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова, голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов, міський голова Вишневого Ілля Діков, вчителі та учні Вишнівських шкіл, громада міста

Духовенство міста провели поминальну панахиду за загиблими, всі присутні поклали квіти до меморіалу та хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв. Зворушливий вірш-присвяту прочитала поетеса Тетяна Домашенко:

…Та краще б світ того не знав,

Та краще б світ того не бачив –

Як воїн ангелом ставав, як по Тисині

Плинуть качі….

Вічна пам’ять Героям Небесної Сотні, загиблим Героям АТО, шана їхнім сім’ям і близьким!