Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Запит на отримання публічної інформації

Місто знову з гарячою водою

Місто знову з гарячою водоюЩе не встигли набриднути миски, відра, каструлі з гарячою водою, а таке звичне для вишнівчан благо цивілізації, як гаряча вода знову тече з їхніх кранів. Комунальники, а в першу чергу - директор КП «Вишнівськтеплоенерго» Петро Трегуб, свою обіцянку виконали і технологічний профілактичний ремонт мереж провели упродовж двох тижнів. Про це, між іншим, Петро Володимирович скромно доповів на щотижневій нараді комунальників, яку проводили перший заступник міського голови Ярослав Варшавець та заступник Андрій Чечило.

Основний акцент наради, як зазвичай у цей період, – підготовка до зими. За звітами очільників комунальних підприємств та начальників ЖЕДів процес проходить нормально. Виконуються всі поточні ремонтні роботи. Проте, за їхніми словами, не завадило б декілька додаткових тисяч гривень, зокрема, на ізоляцію швів у будинках. Комунальники сумлінно намагаються вирішувати усі питання, на які вони можуть вплинути. Є проблеми з виконавцями робіт, які, у свою чергу, виступають замовниками. Тому пробуксовують деякі проекти.

Завершується ремонт бувшої дитячої поліклініки з метою розширення приміщення жіночої консультації. Працівники водоканалу виконують поточні та ремонтні роботи. Зокрема, встановили лічильники на приймання стічних вод від КП «Петрівське», також планують їх встановити в інших населених пунктах, щоб місто мало менше збитків. Що стосується будівництва резервуарів, то експертиза вже готова.

Серед проблем, які потребують вирішення поза підготовкою до зимового періоду – відсутність дощової каналізації через що стіни дають тріщини. Про це доповів начальник ЖЕД № 3, депутат Вишневої міської ради Олександр Ткачов. Також є проблеми зі сміттєвими майданчиками по провулку Лісному та у їхніх сусідів по вул. Лесі Українки. За його словами, відсутня схема будівництва контейнерного майданчика. Тому запропонував перенести контейнери, щоб не порушувалися права мешканців. Проблема зі сміттєвими контейнерами існує і в Піонерському кварталі. Там їх не вистачає. Мешканці виносять побутові відходи в сміттєві баки на сусідні вулиці. Андрій Перванюк, начальник ЖЕД №2 порушив також проблему омели, яку необхідно зрізати на деревах поруч будинку по вул. Освіти, 7.

Заступники міського голови закликали керівників комунальних підприємств тримати на контролі і оперативно вирішувати всі проблемні питання, особливо ті, де виникає протікання даху чи схожі проблеми.