Back Міська рада Порядок розміщення об’єктів зовнішньої реклами у м.Вишневому ПОРЯДОК визначення розміру плати за право тимчасового розташування рекламного засобу на території м.Вишневого

1. Цей порядок  розроблено відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування  в  Україні ”,  Закону  України   “Про рекламу”,    постанови    Кабінету

Міністрів України “Про затвердження  Типових правил розміщення зовнішньої реклами”

2. Плата за тимчасове використання місця під розміщення рекламного засобу  у м.Вишневому складається з базових тарифів (таблиця№1,№2), суми площі горизонтальної проекції рекламного засобу на це місце та прилеглої ділянки завширшки 0,5 метра за периметром горизонтальної проекції цього засобу її вертикальна проекція. Для не наземного та не дахового рекламного засобу на уявну паралельну їй площину, термін розміщення.

Формула визначення плати за тимчасове

використання місця  під розміщення  рекламного засобу,

у м.Вишневе:

для наземних  та дахових конструкцій:

Базовий тариф  х  . х Т

для не наземних та не дахових:

Базовий тариф  х  Sп. х Т де:

Згідно табл.1.2.вібповідно до виду ОЗР

Sк. площа конструкції рекламного засобу (горизонтальна проекція + 0.5м)

Sп.площа місця зайнятогорекламнимзасобом (вертикальна проекція)

Т термін  на який розміщується спеціальна конструкція.

Таблиця 1. Базові тарифи

Базові тарифиБазові тарифиБазові тарифи

Таблиця 2. Базові тарифи

Базові тарифи

3.Розповсюджувач зовнішньої реклами не звільняється від оплати  за право тимчасового використання місця для розташування об’єктів зовнішньої реклами при відсутності ОЗР.

4.У Випадку розміщення рекламних засобів   складної конфігурації розрахунок сплачуваної площі здійснюється у межах описаного прямокутника по зовнішнім габаритам.

При підрахунку   плата за неповний квадратний метр береться як за повний.