Офіційний сайт Вишневої міської ради


51% жителів Вишневого вже підписали декларації з лікарями

51% жителів Вишневого вже підписали декларації з лікарями Рада ветеранів Вишневого запросила на своє засідання головного лікаря Вишнівської міської лікарні Наталію Скригіну для того, щоби ознайомити людей поважного віку із змінами, які пов’язані з проведенням реформи в медичній галузі.

Так, з 1 січня 2019 р. змінюється порядок фінансування закладів первинної медичної допомоги. З наступного року вони будуть отримувати гроші з Національної служби здоров’я виключно за кількістю підписаних із пацієнтами декларацій. Відтак зараз продовжується активна підписна кампанія. Як зазначає Наталія Скригіна, станом на ранок 31.10.2018 р. вже підписано 21 800 декларацій. Це 51% населення Вишневого.

Всіх, хто ще не встиг обрати собі лікаря, запрошують це зробити. В лікарні запевняють, що процедура займає 12 – 15 хвилин. Для підписання декларації потрібно мати із собою паспорт та ідентифікаційний код; для підписання декларації на дитину також потрібне свідоцтво про народження і паспорти та коди обох батьків (чи опікунів). Якщо вас не влаштовує якість обслуговування, ви завжди можете змінити лікаря.

Вже два тижні як впроваджується процедура електронного запису до лікаря – поки що тільки в амбулаторії загальної практики сімейної медицини №3 на Південній стороні. Відгуки позитивні. Зменшилися черги, можна записатися на зручний день та час. Як буде остаточно відпрацьована схема роботи електронного запису, її запровадять також в дитячій та дорослій поліклініці.