Офіційний сайт Вишневої міської ради


Насамперед - стабільність у роботі

Насамперед - стабільність у роботіНа щотижневій нараді, яку проводив для керівників комунальних підприємств в. о. міського голови Ярослав Варшавець,обговорювався великий перелік питань, що стосувалися стабільного функціонування житлово-комунальної сфери міста.

У лікарні продовжується кампанія укладання договорів пацієнтів з сімейними лікарями. Свої пропозиції щодо оптимізації приписної кампанії запропонувала головний лікар Наталія Скригіна. Щодо ремонтних робіт у лікувальних закладах, то вони тривають у жіночій консультації, амбулаторії сімейної медицини по вул. Щорса та стаціонарі Вишнівської лікарні.

У КП «ГГК», за словами директора Любові Кадай, відбувається погашення боргів. На сьогодні до 100 % оплати, проте заборгованість залишається ще значною.

Актуальним питанням залишається підготовка до зими та нового опалювального сезону. Про це звітували керівники підприємств. Директор КП «Вишнівськводоканал» що в принципі всі котли на підприємстві готові до роботи. Проте, є проблеми на бойлерній по вул. Вітянській та необхідно розкопати поруч КЛО, щоб знайти і усунути проблему, вестимуться роботи на перетині вул. Київської і Лесі Українки. КП «Вишнівськводоканал» також стосується проблема знайти пориви поруч автозаправки КЛО. «КП УМГ», крім підготовки до опалювального сезону, вирішує чи не найактуальнішу сьогодні проблему - вивіз сміття, а також готуються нові таблички для нумерації будинків, проводиться зрізання аварійних дерев у дворах.

Йшла мова і про наслідки подолання стихії - надмірних дощових опадів, яка завдала багато клопотів комунальникам.

 

Лариса Костенко