ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.
ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення та початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території земельної ділянки площею 1,8209 га в селі Крюківщина Бучанського району Київської області,
що розроблений на підставі рішення сесії Вишневої міської ради від 08 квітня 2021 року №1-01/V8-36.

Замовник: Виконавчий комітет Вишневої міської ради.

Розробник: Проектний інститут Служби безпеки України, м. Київ.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП: Вишнева міська рада.

Детальний план території розроблений з метою:

уточнення планувальної структури та визначення функціонального використання території; визначення містобудівних умов та обмежень; визначення потреб у підприємствах та установах обслуговування, місць їх розташування; визначення напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності щодо попереднього проведення інженерного забезпечення території; створення транспортної інфраструктури та розміщення місць паркування т/з; охорони та поліпшення навколишнього середовища тощо.

Склад та зміст містобудівної документації відповідає ДБН - Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території».

Ознайомитися з проектом містобудівної документації можливо в приміщенні Вишневої міської ради, за адресою: 08132, Київська обл., Бучанський район, м.Вишневе, вул. Святошинська, 29.

Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій – В. П. Черній т.045-985-19-93.

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому вигляді за адресою: 08132, Київська обл., Бучанський район, м.Вишневе, вул. Святошинська, 29 протягом 30 днів з дня оприлюднення повідомлення: з «05» червня 2021 р. по «04» липня 2021 р включно. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання та презентація проекту містобудівної документації відбудеться «02» липня 2021 року о 12:00 за адресою: 08132, Київська обл., Бучанський район, м.Вишневе, вул. Святошинська, 29.