ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Визначили проєкти громадського бюджету

Визначили проєкти громадського бюджетуПроголосувати за обрані проєкти можна тільки в електронному форматі, в зв’язку з карантинними обмеженнями.

Відбулося чергове засідання робочої групи щодо впровадження та функціонування громадського бюджету у місті Вишневе. На засіданні остаточно визначили, які проєкти допускаються до голосування, а які - ні. А також з’ясували, яким чином буде проходити голосування.

Список оцінених позитивно і тих, що допускаються на голосування налічує – 6 великих та 7 малих проєктів. Після детальної оцінки та аналізу спеціалістами ВМР, 4 проєкти не було допущено до участі.

Найбільше в цьому році ідей спрямованих на розвиток освіти. За планом,проєкти-переможці будуть реалізовані у 2020 році за кошти міського бюджету.

Великі проєкти, які допускаються до голосування:

№ 1 «Безпечний освітній простір ЗОШ №2».

№ 5 «Перший мурал у м. Вишневе - візитна картка міста!».

№ 7 «Встановлення камер відеоспостереження по вул. Освіти 3-3А і Південна 1».

№ 10 «Облаштування зон активного відпочинку на території і в приміщенні Вишнівського академічного ліцею «Основа».

№ 12 «Безпечний простір 2.0 Вишнівського ліцею «ІДЕАЛ».

№ 13 «Дитячий майданчик вул. Європейська 34, б».

Малі проєкти, які допускаються до голосування:

№ 3 «Відеоспостереження для дитячого садочку «Орлятко».

№ 9 «Курс надання першої домедичної допомоги дитині для працівників дошкільних навчальних закладів (садочків) Вишневого».

№ 11 «Реконструкція центрального входу Вишнівського академічного ліцею «Основа» з облаштуванням пандуса та велопарковки».

№ 14 «Шкільне фойє Вишнівського ліцею «ІДЕАЛ».

№ 15 «Безбар’єрний простір та реабілітаційне обладнання для безкоштовного громадського центру FriendSpase для особливих дітей».

№ 16 «Активна перерва у школі №1».

№17 «Проект «Жива Книга».

За проєкти можна проголосувати у електронному форматі з 27 липня 2020 року по 5 серпня 2020 року (включно). Робоча група обрала саме такий спосіб, через карантинні обмеження, які запроваджені зараз у нашій країні. Більш детальніше про порядок голосування буде опубліковано на офіційному веб-сайті.

Нагадуємо, у голосуванні може брати участь кожен житель міста, віком від 16 років, який зареєстрований або проживає (перебуває) довше одного року на території міста Вишневе.