ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Увага! Оголошення про початок голосування за проєкти подані на Громадський бюджет 2021!

Визначення громадської думки шляхом голосування буде проходити виключно онлайн, з 17 липня 2021 року до 26 липня 2021 року (включно).

 

Шановні учасники конкурсу проєктів Громадського бюджету Вишневої громади!

Ваші проєкти опубліковано на платформі для голосування e-DEM за посиланням

Саме час зайнятися рекламуванням ваших ідей для забезпечення їхньої підтримки мешканцями громади.

 

Особливості голосування за проєкти Громадського бюджету:

Кожен житель Вишневої громади, віком від 16 років, який зареєстрований або проживає (перебуває) довше 1 року на території м. Вишневе та с. Крюківщина, що підтверджується офіційними документами (довідкою про місце роботи, навчання, служби чи іншими документами, які підтверджують факт проживання) та є громадянином України може особисто відддати свій голос за один проєкт в категорії освітній (малий) до 100,0 тис.грн, за один проєкт в категорії освітній (великий) від 100,1 тис.грн до 500,0 тис.грн. та один проєкт в категорії загальні проєкти (малі) до 100,0 тис. грн.

 

Проголосувати можна у два способи:

1. Для мешканців громади, які зареєстровані у Вишневому та Крюківщині через платформу e-DEM. Потрібна буде реєстрація з підтвердженням по е-мейл. Така процедура робиться один раз, відео-інструкція.

Перейти на платформу електронного голосування

 

2. Для тих мешканців, які не зареєстровані але проживають у м. Вишневому та с. Крюківщині, потрібно заповнити Coogle Форму (має бути безкоштовний обліковий запис Coogle) та обов’язково прикріпити до неї скан-копію, чи фото документа, який підтверджує факт проживання або роботи в громаді.

Заповнити Coogle Форму