Розмір шрифту

Людям із порушенням зору
ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Повідомлення

про намір   встановити тарифи на  теплову енергію, що виробляється та постачається за допомогою систем автономного опалення  що надаються   ТОВ «Компанія з обслуговування газових мереж та теплопостачання» споживачам комунальних послуг у багатокварному будинку, обладнаному системою автономного опаленняза адресою: м. Вишневе, вул. Молодіжна 12

На виконання Закону України «Про житлово - комунальні послуги» № 2189-VIII від 09.11.2017 (далі –Закон №2189 та  у зв`язку із внесенням змін до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України  № 869 від 01.06.2011 року «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово – комунальні послуги» (далі – Порядок) ТОВ «Компанія з обслуговування газових мереж та теплопостачання»  повинно, зокрема, встановити  обгрунтовані  тарифи на теплову енергію та комунальні послуги. Керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018  130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про наміри зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності»,  доводимо до відома споживачів інформацію  про  наміри встановлення тарифів на виробництво та постачання теплової енергії.

01.07.2021 року згідно рішення загальних зборів співвласників житлового багатоквартирного будинку за адресою: м. Вишневе, вул. Молодіжна буд. 12 оформленого протоколом загальних зборів ОСББ «Піонерський -12» ТОВ «Компанія з обслуговування газових мереж та теплопостачання» обрано виконавцем послуг з постачання теплової енергії.

Проект тарифів розраховано з урахуванням собівартості виробництва та постачання теплової енергії та рентабельності.

  Проект тарифів  розрахований  на підставі річного плану виробництва.

Витрати на природний газ для виробництва та постачання тепловоїенергії.

  Відповідно  до Порядку (зі змінами), планування витрат на придбання природного газу для виробництва теплової енергії з метою включення їх до тарифів здійснено, зокрема, виходячи із ціни природного газу, визначеної у довгостроковому договорі постачання природного газу з ТОВ «Газопостачальною компанією «Нафтогаз Трейдинг» і складає  6 183,33 грн. за 1000 куб.м. (без ПДВ) (без урахування тарифів на транспортування та послуги з розподілу природного газу).

Розрахункова ціна природного газу з урахуванням тарифів на транспортування та послуги з розподілу природного газу– 7 757,49грн. за 1000 куб.м. (без ПДВ).

Витрати на електричну енергію для виробництва та постачання теплової енергії.

 Планування витрат на придбання електричної енергії з метою включення їх до тарифів здійснене, виходячи із середньої ціни електричної енергії, що склалася у ліцензіата за шість календарних місяців. Ціна електроенергії, врахована у проектному  тарифі– 2,6594грн.1кВт/год (без ПДВ).

Витрати на оплату праці пов’язані з виробництвом та постачанням теплової  енергії.

 Штатний розклад Товариства складено з дотриманням діючих законодавчих актів:

1) Закону України «Про оплату праці» № 108/95-ВР від 24.03.1995 р.

2) Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік»

-  Відповідно до ст. 8Закону України «Про Державний бюджет України на 2021рік»встановлено прожитковий мінімум на одну працездатну особу 2021 році  на місяць з 1 січня – 6000,00  грн., з 1 грудня – 6500,00грн.,

 Витрати по статті «Амортизація»на основні засоби та необоротні матеріальні активи.

Амортизація розрахована відповідно до Положень стандартів бухгалтерського обліку за прямолінійним методом нарахування.

 

Витрати на ремонт обладнання по виробництву та постачанню теплової енергії .

Витрати на ремонт розраховані згідно наказу Міністерства палива та енергетики України та Міністерства з питань житлово-комунального господарства України

 за № 620/378 від 10.12.2008р. (зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31.12.2008р. за № 1310/16001) «Прозатвердження Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду», Поточний ремонт котелень та теплових мереж проводиться  переважнопідрядним способом. Під час ремонтних робіт на об’єктіпідприємства проводяться наступні заходи:

- профілактичні роботи, ремонти, заміна допоміжного та основного устаткування;

    -  ремонт, та заміна зовнішніх і внутрішніх мереж газопостачання;

    -  пуско - та режимно-налагоджувальні роботи основного та допоміжного котельного обладнання відповідно нормативно-технічної документації;

- діагностування основного та допоміжного обладнання, категорійних трубопроводів (IV кат.);

    - промивання та випробування на гідравлічну міцність та щільність котлоагрегатів, водопідігрівальних установок;

-   ремонт будівель та споруд;

-   гідравлічні випробування теплових мереж згідно графіку;

 

      Обов’язкові податки.

Обов’язкові податки розраховані відповідно Податкового Кодексу України.

1.        Податок на прибуток.

2.        Податок на додану вартість

3.        Екологічний податок, що справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин пересувними джерелами забруднення.

4.        Єдиний соціальний внесок

      Інші статті витрат.

Витрати по інших статтях заплановані відповідно до укладених договорів на 2021 рік, а витрати, об’єктивне формування яких неможливе плануються на основі фактичних витрат за 2020рік.

До цих витрат відносяться:

 витрати на повірку газових лічильників та манометрів, медогляд операторів котелень, навчання працівників котелень та складання іспитів ними, обслуговування вузла обліку газу та системи автоматичної передачі даних,  обслуговування програмного забезпечення та продовження ліцензій, придбання паперу та канцелярських предметів працівників виробничого та загальновиробничого призначення, послуги зв’язку та інтернет, та інші  витрати.

       Прибуток

В структурі тарифів на теплову енергію будинку по вул. Молодіжна 12

  м. Вишневе включено прибуток на суму - 44,23 тис. грн. з якого відповідно до Податкового кодексу України планується сплатити податок на прибуток - 7,96 тис. грн. , також планується формування резервного капіталу, обігові кошти в розмірі 4% від повної собівартості які будуть використовуватись на забезпечення витрат, пов’язаних з основним видом діяльності Товариства (придбання енергоносіїв).

Встановлення  тарифів на виробництво та постачання теплової енергії до початку опалювального сезону  забезпечить надійність та безперебійність проходження опалювального сезону 2021/2022 років.

   Свої  зауваження та пропозиції до зазначеного проекту тарифів просимо надавати протягом 7 календарних днів з дня оприлюднення цього повідомлення на сайті ТОВ «Компанія з обслуговування газових мереж та теплопостачання» на електронну адресу: kogmt23@ukr.net, а також за телефоном: 050 463 66 86

Подивитись: Розрахунок тарифів на теплоносії Молодіжна 12