ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Повідомлення

про намір   встановити тарифи на  теплову енергію, що виробляється та постачається за допомогою систем автономного опалення та послуги з постачання теплової енергії та послуги з постачання гарячої води, що надаються   КП «ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО»споживачам комунальних послуг у багатоквартирних будинках, обладнаних системами автономного опалення

На виконання Закону України «Про житлово- комунальні послуги» № 2189-VIIIвід 09.11.2017 (далі –Закон №2189), Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»  № 2119-VIIIвід 22.06.2017 року та  у зв`язку із внесенням змін до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України  № 869 від 01.06.2011 року «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово – комунальні послуги» (далі – Порядок) і відповідно затвердженням нових або внесення змін  до нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України, Міністерства розвитку громад та територій України, тощо, якими суттєво змінено систему взаємовідносин, що виникають у процесі надання і споживання комунальних послуг, запроваджено різні моделі договірних відносин між споживачами та виконавцями комунальних послуг, визначено нову класифікацію комунальних послуг, внесені зміни у систему тарифоутворення, КП «ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕГО» повинно, зокрема, встановити  обгрунтовані  тарифи на теплову енергію та комунальні послуги. Керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018   130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про наміри зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності»,  доводимо до відома споживачів інформацію  про  наміри встановлення тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії та послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води.

Діючі тарифи,  встановлені з 08.11.2018 року  згідно рішень виконавчого комітету Вишневої міської ради від 07.11.2018 року № 49/2, скл

-   Виробництво  та постачання теплової енергії   - 1750,96 грн./Гкал з ПДВ.           

       -  Послуги з  постачання гарячої води – 85,97 грн.за 1куб.м. з ПДВ.

Проект тарифів розраховано окремо  для кожного багатоквартирного будинку обладнаного системами автономного опалення з урахуванням собівартості виробництва та постачання теплової енергії та рентабельності окремо для кожного багатоквартирного будинку за адресами:

вул.Південна,7;  вул.Південна, 9 ; вул.Південна,11; вул.Південна,13 ; вул.Південна,15; вул.Південна,17; вул.Лесі Українки,19; вул.Святоюріївська,22; вул.Святоюріївська,24;вул.Святоюріївська,26;вул.Святоюріївська,28; вул.Святоюріївська,30; вул.Святоюріївська,32;вул.Європейська,34б; Вітянська,1а; Л.Українки,62А. 

  Проект тарифів  розрахований  на підставі річного плану виробництва, обсяг виробництва теплової енергії розраховано на підставі приєднаного теплового навантаження з урахуванням фактичного споживання за 5 років та за умови нормативних показників температури зовнішнього повітря та тривалості опалювального періоду для Київськоїобласті згідно КТМ 204 Україна 244-94.         

  З дати останнього перегляду тарифів  значно збільшились  ціни  на закупівлю природного газу  ( у т.ч. транспортування та послуги з розподілу природного газу) для виробництва теплової енергії , електроенергії,  холодної води. Збільшились  витрати на заробітну плату та нарахування на заробітну плату, які розраховані відповідно до ЗУ «Про Державний бюджет на 2021 рік» та  внесеними змінами та доповненнями до Галузевої угоди між Міністерством розвитку громад та територій України, Об’єднанням організації роботодавців та ЦК профспілки працівників ЖКГ на 2017-2024 роки.

  Відповідно  до Порядку (зі змінами), планування витрат на придбання природного газу для виробництва теплової енергії з метою включення їх до тарифів здійснено, зокрема, виходячи із ціни природного газу, визначеної у довгостроковому договорі постачання природного газу з ТОВ «Газопостачальною компанією «Нафтогаз Трейдинг» і складає  6 183,33 грн. за 1000 куб.м. (без ПДВ) (без урахування тарифів на транспортування та послуги з розподілу природного газу).

  Зокрема, в діючих тарифах ціна природного газу для усіх категорій споживачів -  6 235,51 грн. за 1000 куб.м.(без ПДВ) (без врахування тарифів на послуги з транспортування та розподіл природного газу). Розрахункова ціна природного газу з урахуванням тарифів на транспортування та послуги з розподілу природного газу у діючих тарифах - 6 968,21 грн. за 1000 куб.м.(без ПДВ), у тарифах, що плануються  для категорії споживачів «населення» – 7 769,91 грн. за 1000 куб.м. (без ПДВ). Збільшення -11,5%. По   іншихспоживачах-ціна природногогазу  у проекті тарифів 14 386,77грн. за 1000 куб.м.(без ПДВ). Збільшення – 2,3рази.

  Планування витрат на придбання електричної енергії з метою включення їх до тарифів здійснене, виходячи із середньої ціни електричної енергії, що склалася у ліцензіата за шість календарних місяців, що передують місяцю подання розрахунків тарифів на плановий період. Ціна електроенергії, врахована у пропонованих тарифах – 2,70599 грн.1кВт/год (без ПДВ.

   Підприємство має наміри щодо впровадження двоставкового тарифу на послуги з постачання теплової енергії, який складається з умовно-змінної частини  двоставкового  тарифу, в яку  включаються планові прямі витрати на придбання палива і електроенергії для виробництва теплової енергії власними котельнями та  умовно-постійної частини, як щомісячної абонентської плати (грн/кв.м.), яка включає економічно - обґрунтовані витрати, крім тих, що віднесені до умовно-змінних витрат, що включаються до повної собівартості теплової енергії, є постійними і не змінюються прямо пропорційно зміні обсягу теплової енергії для надання послуг з постачання теплової енергії ( витрати на заробітну плату, відрахування податків до бюджету, витрати на придбання води,тощо.). Ця частина витрат пов’язана з необхідністю підтримки в робочому стані джерела теплової енергії  протягом року і не залежить від кількості відпущеної теплової енергії.

  Згідно здійснених розрахунків, пов`язаних з  переглядом обсягів та цін за основними складовими  структури витрат підприємства, з врахуванням змін до Порядку пропонуються наступні тарифи по кожному багатоквартирному будинку, обладнаному системами автономного опалення за категоріями споживачів (додається).

ПОДИВИТИСЬ: СТРУКТУРИ ВИТРАТ

   Свої  зауваження та пропозиції до зазначених проектів тарифів просимо надавати протягом 14 календарних днів з дня оприлюднення цього повідомлення на сайті Вишневої міської ради на електронну адресу КП «ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО»: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , а також за фактичною адресою:  м. Вишневе вул.Київська,11. 

 

 

   Адміністрація    КП «ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО»