Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

ПОВІДОМЛЕННЯ

про намір внесення змін до рішення виконавчого комітету Вишневої міської ради №45/1 від 24.10.2018 року «Про встановлення тарифів на послугу з вивезення побутових відходів, які надає КП «Управління міським господарством»

 

На виконання ч. 2 ст. 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України №1010 від 26.07.2006 року «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів», керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» доводимо до відома споживачів про зміну тарифу на послуги з вивезення твердих побутових відходів.

Рішенням виконавчого комітету Вишневої міської ради №45/1 від 24.10.2018 року «Про встановлення тарифів на послугу з вивезення побутових відходів, які надає КП «Управління міським господарством» були встановлені тарифи на послуги з вивезення побутових відходів, які надає КП «Управління міським господарством». При формуванні розрахунку тарифу на послугу з вивезення негабаритних побутових відходів для І групи споживачів (населення) була допущена технічна помилка, яка не впливає на вартість послуги (Додаток №2 до рішення). Зміни до зазначеного рішення вносяться лише у Додаток №2 - Тариф на  послугу з вивезення  негабаритних побутових відходів для I групи споживачів (населення), вартість послуг, встановлених рішенням виконавчого комітету Вишневої міської ради залишиться без змін.

Свої зауваження та пропозиції до зазначеного проекту тарифів просимо надавати протягом 7 календарних днів з дня оприлюднення цього повідомлення на сайті Вишневої міської ради на електронну адресу КП «Управління міським господарства»: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , а також за фактичною адресою: м. Вишневе, Київська область, Києво-Святошинський район, вул. Зелена, 2.

 

Адміністрація    КП «Управління міським господарством»»

 

Подивитись:  Додаток №2