Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Виконавчий комітет Вишневої міської ради Бучанського району Київської області, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області.

Загальні вимоги до кандидата:

вища освіта, стаж роботи у даній галузі не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи:

·       заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

·       автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

·       копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

·       два рекомендаційні листи довільної форми;

·       мотиваційний лист довільної форми.

            Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси Виконавчого комітету Вишневої міської ради Бучанського району Київської області.

            Перелік документів, є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

            Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

            Дата початку прийому документів: з 22.02.2021року;

            Дата початку формування персонального складу конкурсної комісії: з 22.02.2021 року;

            Документи приймають за адресою: 08132, Україна, Київська область, м. Вишневе, вул. Святошинська, 29, каб. №8 відділ культури, туризму, молоді та спорту Виконавчого комітету Вишневої міської ради Бучанського району Київської області.

 

Електронна адреса (e-mail): Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Довідки за телефоном: +380 (4598) 5-12-37