Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

СТИХІЙНА ТОРГІВЛЯ ЗАБОРОНЕНА!

Для припинення розгортання осередків стихійної торгівлі звертаємося до всіх громадян України із закликом не купувати продукти харчування в місцях стихійної торгівлі! Законом України «Про благоустрій населених пунктів» стихійна торгівля ЗАБОРОНЕНА! Відповідно до ст. 160 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» визначено відповідальність за торгівлю з рук у невстановлених місцях. Виникненню стихійної торгівлі сприяє не лише соціально-економічне становище в країні, а й те, що громадяни не замислюються над тим, в якій мірі можна нашкодити власному здоров’ю, якщо харчуватися зі стихійних ринків.

Чим небезпечні продукти зі стихійних ринків:

1. Якість продуктів ніхто не перевіряє.

2. Харчі продаються прямо з асфальту. Придбавши такий продукт, можна захворіти на інфекційні кишкові захворювання.

3. На стихійних ринках немає торгових місць, що є негігієнічним та виглядає неетично.

4. Продавці на стихійних ринках не отримують жодних дозволів від адміністрації та інших інстанцій. В разі отруєння продуктами потерпілому не буде до кого пред’явити претензію.

Перед тим як щось купувати на стихійному ринку, потрібно добре подумати, чи варто економити декілька гривень на продукції невідомого походження, а потім в інфекційній лікарні витрачати в кілька разів більше. А занадто ощадливим покупцям варто пам’ятати застереження медиків, що купівля продуктів на землі – великий ризик! Продукти мають продаватися на спеціально обладнаних ринках, на яких встановлене холодильне обладнання і проводиться контроль якості продукції. Такі місця є – це спеціально облаштовані продовольчі ринки, на яких працюють усі відповідні служби, які перевіряють продукцію, починаючи з м’яса та риби, а закінчуючи крупами та фруктами. Це і є гарантією придбання якісної і безпечної продукції для споживача.