Запит на отримання публічної інформації

Громадський бюджет: проєкти передані в структурні підрозділи ВМР

Громадський бюджет: проєкти передані в структурні підрозділи ВМРВідбулося чергове засідання робочої групи щодо впровадження та функціонування громадського бюджету в місті, під головуванням заступника міського голови Ярослава Варшавця.

Робоча група перейшла до наступного етапу – підготовлені 17 проєктів передали до структурних підрозділів ВМР для подальшого аналізу та оцінки.

Найбільше проєктів на розгляд отримав відділ з питань торгівлі, освіти, культури, молоді та спорту, а саме «Безпечний освітній простір ЗОШ № 2» (автори проєкту Кирилеко Леся, Ірини Загородньої ), «Закупівля товарів для формування подарунків дітям з незахищених верств населення до Дня Святого Миколая» (автори Ірина Арзяєва, Олеся Беліцька), «Відеоспостереження для дитячого садочка «Орлятко» (автор Наталія Корнийчук), «Курс надання першої домедичної допомоги дитині для працівників дошкільних навчальних закладів (садочків) Вишневого» (автор Валентина Врублевська), «Облаштування зон активного відпочинку у Вишнівському академічному ліцеї «Основа» (автор Наталія Гулак), «Реконструкція центрального входу з пандусом ліцей «Основа»» (автор Наталія Гулак), «Безпечний простір 2.0 Вишнівського ліцею «Ідеал» (автор Інна Залізко), «Шкільне фойє Вишнівського ліцею «Ідеал» (автор Інна Залізко), «Безбар’єрний простір та реабілітаційне обладнання для безкоштовного громадського центру» (автор Олеся Романенко), «Активна перерва у школі №1» (автор Надія Пушкарьова), проект «Жива Книга» (автор Роман Рибкін).

До відділу містобудування та архітектури направили такі проєкти: «Ремонт бігової доріжки та ядра поля ЗОШ № 2» (автор Ірина Загородня), громадський проєкт «Встановлення паркану і облаштування зеленої зони на території Вишнівської ЗОШ № 1 (автори Міщевська Тетяна, Пушкарьова Надія), «Дитячий майданчик по вул. Європейська, 34 Б» (автор Інна Залізко).

Відділ обслуговування житлового фонду, комунального господарства аналізуватиме проєкти авторів Андрія Орленка, Чернова Антона  «Бактеріальний засіб для очищення та покращення якості води озера «Оріон» та Кирилеко Л, Ірини Загородньої «Перший мурал у м. Вишневе – візитна картка міста».

Апарат ради розгляне проєкт «Встановлення камер відеоспостереження по вул. Освіти, 3-3А і Південна, 1 (автор проєкту Людмила Скамрова).

Після опрацювання, спеціалісти визначать доцільність поданих проєктів: допустити на голосування або ж відхилити той чи інший проєкт. Після чого, вони знову будуть передані робочій групі.