ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Громадський бюджет 2020

Про проект

 

Громадський бюджет (або "бюджет участі") Вишневого – це інструмент, який надає можливість втілювати ідеї та ініціативи мешканців.

 

За допомогою цього інструменту, мешканці можуть напряму впливати на розподіл коштів бюджету громади, голосуючи за найкорисніші для громади ініціативи. 

Будь-який житель міста, щороку, може подати проекти, пов’язані з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету року. 

У 2020 році Положення про громадський бюджет було оновлене, а кампанію перенесено у зв'язку із карантинними обмеженнями.

 

 

Положення про громадський бюджет міста Вишневе

Ідеї для твоєї громади

Громадський бюджет– це інструмент активних мешканців, які хочуть змінювати Вишневу громаду на краще.

Завдяки ініціативній громадськості та міської влади, у 2020 році були реалізовані проекти Громадського бюджету, які набрали найбільшу кількість голосів. В цьому році у вас також невдовзі з’явиться можливість втілити в життя задумане. Пропонуйте свої проекти, голосуйте за інші цікаві ідеї. Ті пропозиції, які найбільше підтримають мешканці Вишневого та Крюківщини, будуть здійснені міською владою під контролем громадськості.

Ми закликаємо небайдужих громадян до консультацій та обговорень щодо ідей для нових проектів громадського бюджету на 2021 рік!

 

У 2020 році із загального фонду виділено кошти на проведення заходів згідно громадського бюджету, а саме: 

- активна перерва у школі № 1 – 20000 грн.

- встановлення відео спостереження по громадському проекту «Безпечний освітній простір ЗОШ № 2» - 162000 грн. (не використано);

- шкільне фойє Вишнівського ліцею «Ідеал»- 98000 грн. (не використано).

- на реалізацію громадського проекту «Облаштування зон активного відпочинку на території і в приміщенні Вишнівського академічного ліцею «Основа» – 184000 грн.;

- встановлення відео спостереження по громадському проекту «Безпечний простір Вишнівського ліцею «ІДЕАЛ» - 168000 грн. (не використано).

- «Безбар’єрний простір на реалізацію громадського проекту центру FriendsSpace» -20000 грн.

У 2020 році із спеціального фонду виділено кошти на проведення робіт згідно громадського бюджету, а саме:

-реконструкція центрального входу Вишнівського академічного ліцею «Основа» з облаштуванням пандусу та велопарковки - 99000 грн.

-встановлення паркану і облаштування зеленої зони на території Вишнівської ЗОШ № 1 - 460000 грн.

У 2020 році із цільового фонду міського бюджету на реалізацію громадського  проекту центру FriendsSpace «Безбар’єрний простір та реабілітаційне обладнання для особливих дітей» використано коштів в сумі 46 000 грн. на придбання підвісної реабілітаційної системи на суму 34 000 грн. та на придбання гімнастичного комплексу (обладнання для реабілітації) – шведська стінка з турніком спеціальна на суму 12 000 грн.