Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Запит на отримання публічної інформації

Громадський бюджет

Про проект

 

Громадський бюджет (або "бюджет участі") Вишневого – це інструмент, який надає можливість втілювати ідеї та ініціативи мешканців.

 

За допомогою цього інструменту, мешканці можуть напряму впливати на розподіл коштів бюджету громади, голосуючи за найкорисніші для громади ініціативи. 

Будь-який житель міста, щороку, може подати проекти, пов’язані з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету року. 

У 2020 році Положення про громадський бюджет було оновлене, а кампанію перенесено у зв'язку із карантинними обмеженнями.

 

 

Положення про громадський бюджет міста Вишневе

З міського бюджету виділено кошти на реалізацію проєктів ГБВ

На черговій сорок восьмій сесії Києво-Святошинської районної ради від 03 вересня 2020 року затверджено субвенцію виділену з бюджету Вишневого на реалізацію шкільних проєктів ГБВ.

За ці кошти будуть втілені такі проєкти: № 6 «Встановлення паркану і облаштування зеленої зони на території Вишнівської ЗОШ № 1», № 1 «Безпечний освітній простір ЗОШ № 2», № 16 «Активна перерва у школі № 1», № 14 «Шкільне фойє Вишнівського ліцею «Ідеал», № 11 «Реконструкція центрального входу Вишнівського академічного ліцею «Основа» з облаштуванням пандусу».

Наступний крок Громадського бюджету Вишневого – підрахунок голосів

Ось і завершилося голосування за проєкти Громадського бюджету Вишневого. Згідно Положення про ГБ, робоча група підраховуватиме голоси 5 робочих днів. Після чого, впродовж трьох робочих днів, будуть оголошені проєкти-переможці. Дякуємо всім, хто долучився до голосування.

Особливості голосування за проєкти Громадського бюджету в електронному форматі

Голосування за громадські проєкти  буде проходити виключно онлайн в зв’язку з карантинними обмеженнями, з 27 липня 2020 року по 05 серпня 2020 року(включно).

Кожен житель міста, віком від 16 років, який зареєстрований або проживає (перебуває) довше 1 року на території м. Вишневе, що підтверджується офіційними документами (довідкою про місце роботи, навчання, служби чи іншими документами, які підтверджують факт проживання в місті) та є громадянином України може особисто проголосувати за проєкт в категорії (малий) до 100,0 тис.грн, і за один проєкт в категорії (великий) від 100,1 тис.грн до 500,0 тис.грн.

Проголосувати можна у два способи:

           1. Для жителів Вишневого, які зареєстровані  у Вишневому через  платформу e-DEM . Потрібна буде  реєстрація з підтвердженням по е-мейл. Така процедура робиться один раз, відео-інструкція: https://www.youtube.com/watch?v=NlurbuTDcHQ&feature=youtu.be.

перейти на платформу електронного голосування

2. Для тих мешканців, які не зареєстровані у м. Вишневому, потрібно заповнити CoogleФорму (має бути безкоштовний обліковий запис Coogle) та обов’язково прикріпити до неї скан-копію, чи фото документа, який підтверджує факт проживання в місті.

перейти на Coogle Форму - з 27.07 по 05.08

 

ел. пошта: gb@vyshneve-rada.gov.ua