Схилімо голови в скорботі

Схилімо голови в скорботі

Сьогодні вшановуємо пам'ять про жерт...

Навчання без бар’єрів

Навчання без бар’єрів

До ініціативи першої леді України Олени ...

У Вишнівській школі № 2 укріплюють фундамент

У Вишнівській школі № 2 укріплюють фундамент

Проводяться роботи з укріплення фундамен...

Новий виїзд з Крюківщини до Києва: будівництво триває

Новий виїзд з Крюківщини до Києва: будівництво триває

Активно продовжується будівництво автомо...

Шановні мешканці Вишневої міської громади!

Шановні мешканці Вишневої міської громади!

Єдність та свобода роблять нас гідними г...

Вишнева міська громада відзначила День Гідності та Свободи

Вишнева міська громада відзначила День Гідності та Свободи

Урочистий мітинг відбувся біля меморіалу...

Капітальний ремонт вулиці Одеської у селі Крюківщина

Капітальний ремонт вулиці Одеської у селі Крюківщина

В рамках проекту капітального ремонту ав...

Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Запит на отримання публічної інформації
Бюджет участі Вишневої міської територіальної громади
електронні петиції
Ставки місцевих податків та зборів на 2021 р.залишаються без змін детальніше тут

Гідність 2021

Офіційно

Грандіозне свято до Дня народження Вишневої міської громади

Грандіозне свято до Дня народження Вишневої міської громади25 вересня в парку А.Г. Шевченка у селі Крюківщина відбулося грандіозне святкування Дня Вишневої міської територіальної громади.

Свято, яке об’єднало жителів Вишневого та Крюківщини, розпочалося виступами творчих колективів громади.

На території парку розгорнулися локації розваг на будь-який смак: атракціони, квести, виставки, майстер-класи, акції, розіграші призів.

Урочисто привітали мешканців та гостей громади почесні гості, посадовці, за участі, ініціативи та організації яких відбулося свято: депутати Київської обласної, районної і міської рад, голова Бучанської райдержадміністрації Микола Ляшенко, аби побажати громаді розвитку та процвітання. Голова Вишневої міської ради Ілля Діков в ході вітань зазначив, що цей рік є перехідним, два населені пункти об’єдналися в єдину громаду, тому і було прийняте таке рішення загалом зробити одне велике свято. В подальшому День міста і День села обов’язково буде святкуватись окремо.

З нагоди Дня Вишневої міської територіальної громади відбулося нагородження почесними грамотами та подяками голови Київської обласної ради шанованих людей громади: Оксани Олексієнко, начальника відділу культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Вишневої міської ради, Василя Вижанова, почесного жителя села Крюківщина та Арсена Люманова, директора КЗ «Палац культури та мистецтв» Вишневої міської ради.

Окрім того Вишнева міська рада підготувала понад 80 грамот і подяк жителям громади, котрі працюють на благо розвитку Вишневої МТГ.

Насичена програма для мешканців Вишневої міської територіальної громади проходила з дотриманням усіх карантинних вимог, присутнім роздавали захисні маски, проводилася дезінфекція рук, працював центр вакцинації для всіх бажаючих. Доступними були вакцини: Pfizer, CoronaVac, AstraZeneca. Можливістю отримати святкову вакцину скористалося 33 особи.

Організатори подбали і про можливість комфортного доїзду до місця святкування жителів північної (центральної) частини Вишневого: протягом дня курсував безкоштовний автобус від залізничного вокзалу та переїзду до парку.

Окрім загальної, культурної програми проходила благочинна акція по збору коштів на лікування маленької мешканки громади Соломії Лялько. Завдяки небайдужим громадянам вдалося зібрати 9500 грн, що є маленьким, але вагомим кроком до збору повної суми аби врятувати маленьку Соломійку.

Протягом дня ведучі зі сцени розповідали про історію села і міста, підтримували хороший настрій і ентузіазм у присутніх, розважали гостей свята між виступами артистів, проводили конкурси та роздавали подарунки від партнерів Дня народження громади.

Найголовнішим очікуванням був виступ зіркових гостей. Розігріла усіх присутніх співачка Андріана, а співак Артем Пивоваров запалив публіку своїми хітами. Потужності заходу придали виступи народної артистки України Наталії Могилевської, гурту «MOZGI» та справжній фурор емоцій вибухнув при виході на сцену Вєрки Сердючки. На святі вперше прозвучав «Гімн Вишневої міської територіальної громади».

Видовищне свято пройшло на високому рівні і об’єднало не лише жителів громади, а й мешканців з усіх навколишніх населених пунктів і міста Києва.

Новини державних органів

Податкова повідомляє