Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Адреса: 08133 м. Вишневе, вул. Квітнева, 15.

тел. 045-98-728-22, 067-841-58-64, 050-613-99-40

Графік роботи:

Понеділок - Четвер з 8-30 до 17-00

П’ятниця з 8-30 до 16-45

Субота, неділя - вихідний.

Директорка Центру надання соціальних послуг Вишневої міської ради Мельниченко Оксана Миколаївна

Головною метою роботи Центру є соціальна підтримка сімей, осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Основні цілі надання соціальних послуг:
·         профілактика складних життєвих обставин;
·         подолання складних життєвих обставин;
·         мінімізація негативних наслідків складних життєвих обставин.

Основними завданнями Центру є:
·         проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення;
·         надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Мінсоцполітики, з метою мінімізації або подолання таких обставин.
·         Центр виявляє таких осіб/сім’ї і веде їх облік;
·         проводить оцінювання потреб осіб/сімей у соціальних послугах;
·         надає соціальні послуги відповідно до державних стандартів соціальних послуг;
·         надає допомогу особам/сім’ям у розв’язанні їх соціально-побутових проблем;
·         забезпечує соціальне супроводження прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу;
·         забезпечує соціальний патронаж осіб, які відбули покарання у виді обмеження або позбавлення волі на певний строк, а також звільнених від подальшого відбування таких покарань на підставах, передбачених законом;
·         складає план реабілітації особи, яка постраждала від торгівлі людьми тощо
·         особам похилого віку та особам з інвалідністю соціальними робітниками центру надається допомога у самообслуговуванні, у веденні домашнього господарства (закупівля продуктів харчування, ліків та інших товарів, приготування їжі, прання, прибирання житла, оплата комунальних платежів).

Центр надає наступні види послуг:
  1. інформування;
  2. консультування;
  3. посередництво (медіація);
  4. представництво інтересів;
  5. соціальний супровід сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах;
  6. соціальна інтеграція та реінтеграція;
  7. кризове та екстренне втручання;
  8. соціальна адаптація;
  9. соціальна профілактика;
  10. догляд та виховання дітей в умовах наближених до сімейних;
  11. соціальний супровід сімей, у яких виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування;
  12. догляд вдома.

Центр надає соціальні послуги особам/сім’ям, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах, зумовлених:
·         інвалідністю;
·         бездомністю;
·         безробіттям;
·         малозабезпеченістю;
·         поведінковими розладами у дітей через розлучення батьків;
·         ухиленням батьків або осіб, які їх заміняють, від виконання своїх обов’язків із виховання дитини;
·         втратою соціальних зв’язків, у тому числі під час перебування у місцях позбавлення волі;
·         жорстоким поводженням з дитиною;
·         насильством за ознакою статі;
·         домашнім насильством;
·         потраплянням у ситуацію торгівлі людьми.

Центром виявляються сім’ї/особи, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, визначаються індивідуальні потреби сімей/осіб у соціальних послугах та організовується їх надання, проводиться соціально-профілактична, інформаційно-просвітницька робота з сім’ями/ особами, спрямована на запобігання складних життєвих обставин.

При потребі працівники центру організують взаємодію з іншими фахівцями та службами, нададуть інформацію щодо соціального захисту, допоможуть в оформленні або відновленні документів, отриманні безоплатної правової допомоги, а також здійснять інші заходи щодо відновлення соціальних функцій, психологічного і фізичного стану сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Робота центру ґрунтується на принципах індивідуального підходу до кожної людини, гуманності, доступності, відкритості, законності, соціальної справедливості, конфіденційності та відповідальності за дотримання етичних і правових норм.

Корисні посилання:

Сторінка у Фейсбуці https://www.facebook.com/cosialcenterVyshneve