ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Свято боксу у Вишневій міській громаді

Свято боксу у Вишневій міській громаді Міжнародний вечір професійного боксу до Дня Незалежності України відбувся в центрі Вишневого.

Видовищне свято подарували мешканцям громади організатор КП «СК «Вишневе». За підтримки Вишневого міського голови Іллі Дікова, Національної ліги професіонального боксу України та Київської обласної федерації боксу вони провели масштабне спортивне дійство.

«Спорт у нашій громаді розвивається швидкими темпами, - говорить директор КП «СК «Вишневе» Віктор Кіріченко. Завдяки потужній підтримці, яку ми відчуваємо з боку міської влади та міського голови Іллі Дікова, впевнений, ми виховаємо здорову молодь, якою пишатимемося в майбутньому».

Навіть дощова погода не затьмарила святково налаштованих мешканців та гостей громади. Вони отримали заряд позитивних емоцій та приємних вражень. Спортивного драйву додали виступи учасників із-за кордону – боксерів із Грузії та Азербайджану, які приїхали до Вишневого на запрошення організаторів та промоутера заходу Владислава Стукаленка.