ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Відбувся тенісний турнір «Кришталевий м’яч»

Відбувся тенісний турнір «Кришталевий м’яч»КП СК «Вишневе» та ГО «Теніс мікс», за підтримки Вишневого міського голови Іллі Дікова, провели тенісний турнір «Кришталевий м’яч 2021». Захід присвятили нашим лікарям та 30-ій річниці Дня Незалежності України.

Великий теніс у нашій громаді розвивається швидкими темпами. Зростає кількість бажаючих долучатися до цього благородного виду спорту. Дітей безкоштовно тренують кращі тренери КП «СК «Вишневе» Ельвіра Пальшина та Микола Коберський. І з кожним разом юні тенісисти показують все кращі результати. Саме таким був черговий тенісний турнір, який проводить ГО «Теніс мікс».

Юні тенісисти виклалися на всі сто відсотків. Кожен прагнув отримати переможний кубок. Через це на очах у дітей були і сльози розчарування, і сльози радості. Та попри результати, кожен з них отримав заохочувальні подарунки від добрих друзів, які підтримують розвиток тенісу в місті – Дитячої громадської організації «Капітошка».

Присутніх привітали засновник ГО «Теніс мікс» Ярослав Гудима, тренери Ельвіра Федорівна та Микола Петрович. Вони подякували учасникам та їхнім батькам за наполегливість, волю до перемоги, відповідно нагородивши переможців, призерів та інших тенісістів кубками, медалями та подарунками.

Відзначимо переможців та призерів змагань, які доклали максимум зусиль, щоб завоювати свою омріяну медаль.

У категорії Rеdпереможні місця:

1.Руденко Даша, 2.Гудима Дар‘я, 3.Маслініков Кирило.

У категорії Orangeперемогу здобули:

1.Саєнко Герман; 2.Романюк Максим; 3.Шкуропатський Ренат.

У категорії Greenпризові місця розподілилися таким чином:

1.Колодій Матвій; 2.Шопяк Андрій; 3.Довженко Софія.