ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

Що необхідно знати про коронавірусну інфекцію?

Увага! Сайт оновлюється. Деякі розділи можуть бути недоступні.

Реконструкція дитячого садочка «Намистинка» продовжується

Реконструкція дитячого садочка «Намистинка» продовжується Після звільнення Пенсійним фондом та архівним відділом колишньої Києво-Святошинської РДА частини приміщень дитячого садочку «Намистинка», у ньому продовжуються будівельні роботи.

«За останній місяць великий обсяг робіт вже зроблено: замінили всі вікна на металопластикові, закінчили всі монолітні роботи, встановили і покрасили весь паркан по периметру дитячого садочку, завершили внутрішні малярні роботи, установили сантехніку, на території визначили місця для дитячих майданчиків і залили фундамент під великий спортивний майданчик, підготували доріжки для укладання плитки, проклали кабелі для зовнішнього освітлення, пожежної сигналізації, пожежогасіння, інтернету, відеокамер, системи визначення загазованості в підвалі, громовідводу», - зазначив представник підрядника.

«Роботи відбуваються згідно плану-графіку. Ми очікуємо, що дитячий садочок «Намистинка» відкриє свої двері для вихованців вже у новому навчальному році. Керівництво Вишневої міської територіальної громади докладає всіх зусиль, щоб дітки повернулися до нових, просторих і комфортних приміщень»,- повідомив радник Вишневого міського голови Іллі Дікова Георгій Майсурадзе.